Neler Yeni

Xaura transdermal kullanan var mi ?

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
Yapıştırma olarak kullanılan bir şey hastalık tedavileri için varmi kullanan
hocam sunumuna gittim az biraz ayt bioloji bilgisi olan birisi o yapışkanların bir işe yaramayacağını bilir :D tamamiyle ponzi sistemi için üretilmiş ürünler

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sunumuna gittim az biraz ayt bioloji bilgisi olan birisi o yapışkanların bir işe yaramayacağını bilir :D tamamiyle ponzi sistemi için üretilmiş ürünler
hocam iş teklifi aldım bende bunla alakalı da yani kafam karıştı neden işe yaramaz sence

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
hocam iş teklifi aldım bende bunla alakalı da yani kafam karıştı neden işe yaramaz sence
hocam o sunumda anlattıkları her vitaminin vicudumuzda ayrı emildiği yerler var deri ile nasıl emilebilir allahın aşkına mentalollü bir kağıt parçasından ibaret zaten başka bir şey değil iş teklifi dediğiniz şey de ponzi sistemine sizi sokmaya çalışıyorlar bundan ibaret

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam o sunumda anlattıkları her vitaminin vicudumuzda ayrı emildiği yerler var deri ile nasıl emilebilir allahın aşkına mentalollü bir kağıt parçasından ibaret zaten başka bir şey değil iş teklifi dediğiniz şey de ponzi sistemine sizi sokmaya çalışıyorlar bundan ibaret
bende bıraz baktım hocam anladıgım kadarıyla ben satıcam benı ıse sokan kazanacak bundan vs vs saadet zıncırımsı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,110
Üyeler
153,497
Son üye
TyoV
Top Bottom