Neler Yeni

Xbox Controller Tuş Takılı Kalması Problemi

fractened

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Parçalandık Albayım
xbox 9.nesil oyun kolumda sol analog (ls) tuşu takılı kalıyor default durumda
1720435233569.png

kendi başıma çözebileceğim bir yolu var mı yoksa servise yollamam mı gerekiyor

Kanicry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Eren
kac senedir kullaniyosun ve hic elinde düşme veya fırlatma gibi eylemlerde bulundunmu

fractened

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Parçalandık Albayım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kac senedir kullaniyosun ve hic elinde düşme veya fırlatma gibi eylemlerde bulundunmu
1.sene oldu hocam yaklaşık hiç fırlatmadım ve düşürmedim pahalı bir ürün diye

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
3D-Analog-Joystick-Sensor-Module-Potentiometer-Thumb-Stick-for-Sony-PlayStation-4-PS4-Pro-Slim...jpg

Merhabalar, attığım resim analog butonun altına ait bir görsel. Muhtemelen burada görülen yeşil parçada bir problem var. Sık yaşanan bir sorundur kullanıma da bağlı olarak. İnternette analog motor değişimi ile ilgili videolar bulabilirsiniz ama kendiniz yapmanızı önermiyorum. Mevcut parçayı ayırmak, tekrar lehim yapmak ve parçayı oraya tam oturtmak gerek işi bilen için basit ama yine de ince bir iş. Servise yollamanızı öneriyorum.

fractened

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Parçalandık Albayım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle
Merhabalar, attığım resim analog butonun altına ait bir görsel. Muhtemelen burada görülen yeşil parçada bir problem var. Sık yaşanan bir sorundur kullanıma da bağlı olarak. İnternette analog motor değişimi ile ilgili videolar bulabilirsiniz ama kendiniz yapmanızı önermiyorum. Mevcut parçayı ayırmak, tekrar lehim yapmak ve parçayı oraya tam oturtmak gerek işi bilen için basit ama yine de ince bir iş. Servise yollamanızı öneriyorum.
anladım hocam teşekkür ederim

Top Bottom