Neler Yeni

Xbox game pass ile gelen ea acsess i kullanamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Meriç Hakkı
Xbox game pass aldım ea oyunlarını oynamak istiyorum fakat ea deskoptu indiremiyorum. Bir site linki verip bu siteden indirin deniyor indirme launcherinide kurdum ama launcheri açtığımda lets go ya tıkladığımda kapanıyor ve hiçbirşey değişmiyor. İnmiyor yani bir türlü. Çözümü varmıdır arkadaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox game pass aldım ea oyunlarını oynamak istiyorum fakat ea deskoptu indiremiyorum. Bir site linki verip bu siteden indirin deniyor indirme launcherinide kurdum ama launcheri açtığımda lets go ya tıkladığımda kapanıyor ve hiçbirşey değişmiyor. İnmiyor yani bir türlü. Çözümü varmıdır arkadaşlar
İndirmeyi bir şekilde başarmama rağmen uygulama açılmıyor bu seferde :D

Son düzenleme:

Niaron

80+
ne tür bi hata kodu veriyo arkadaştada olmuştu o bisey yapip düzeltmiştim belki hata kodunu görürsem hatirlarım

Cihangir

80+ Gold
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirmeyi bir şekilde başarmama rağmen uygulama açılmıyor bu seferde :D
bendede origin açıkken ea deskop açılmıyor origin kapatınca açabiliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Meriç Hakkı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne tür bi hata kodu veriyo arkadaştada olmuştu o bisey yapip düzeltmiştim belki hata kodunu görürsem hatirlarım
Hata kodu yok şuan. Ea deskoptu indirrdim ama uygulamaya çift tıklayınca yğklenme işareti çıkıyor ama açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Meriç Hakkı
hocam önce ea uygulamasını silip game pass uygulamasından ne yüklemek istiyorsanız yükleyin yükleme bittiğinde hata almazsınız muhtemelen
Hocam zaten girmeye çalıştığım yer ea in game pass uygulaması hepsi bir uygulamada ea ap te. Ondan başka uygulama malesef yok

Ekran kartı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ekrem taha polat
Hocam zaten girmeye çalıştığım yer ea in game pass uygulaması hepsi bir uygulamada ea ap te. Ondan başka uygulama malesef yok
Game pass uygulaması dediğim xbox ın uygulaması ordan ea oyunlarını indirince ea desktop uygulamasını da kuruyor otomatik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,585
Üyeler
149,748
Son üye
UD123
Top Bottom