Neler Yeni

Xbox Game Pass otomatik para çekmiş

Ben 10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmwt
3 Nisan da game pass almıştım. Birdahaki ay ödeme yapmadım. Dün de karta para atmıştım otomatik para çekmiş üyeliği iptal ettim ama para iadesi istiyorum ne yapmam lazım?

drafter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
yusuf emre
Game Pass üyeliğinizi iptal ettikten sonra para iadesi talep etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Microsoft Store Üzerinden İade Talebi:​

1. Microsoft Hesabınıza Giriş Yapın:
  2. Sipariş Geçmişine Gidin:
    • Giriş yaptıktan sonra "Sipariş Geçmişi" bölümüne gidin. Bu bölümde yaptığınız tüm satın alımların listesini bulabilirsiniz.
  3. İade Talebinde Bulunun:
    • İlgili Game Pass satın alımınızı bulun ve "İade talep et" veya "İade" seçeneğini tıklayın. Eğer bu seçeneği görmüyorsanız, "Yardım alın" veya "Destekle iletişime geçin" gibi seçenekleri de kullanabilirsiniz.

Microsoft Destek Ekibi ile İletişime Geçme:​

1. Microsoft Destek Sayfası:
  2. Game Pass İade Talebi:
    • Destek sayfasında "Hesap ve Faturalama" veya "Abonelik ve Üyelik" konularını seçerek, Game Pass üyeliğinizle ilgili bir iade talebi oluşturun.
  3. Canlı Destek veya E-posta:
    • Canlı destek (chat) veya e-posta yoluyla müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Üyeliğinizin iptal edildiğini ve iade talep ettiğinizi belirtin.

Gerekli Bilgiler:​

• Game Pass satın alma tarihi ve otomatik ödeme tarihi gibi bilgileri hazır bulundurun.
  • Microsoft hesabınıza kayıtlı e-posta adresinizi ve üyelik detaylarınızı paylaşın.
Microsoft genellikle müşteri memnuniyetini önemser ve geçerli nedenlerle yapılan iade taleplerine olumlu yanıt verir. Eğer sorun yaşarsanız, destek ekibi size yardımcı olacaktır.

Ben 10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmwt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Game Pass üyeliğinizi iptal ettikten sonra para iadesi talep etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Microsoft Store Üzerinden İade Talebi:​

1. Microsoft Hesabınıza Giriş Yapın:
  2. Sipariş Geçmişine Gidin:
    • Giriş yaptıktan sonra "Sipariş Geçmişi" bölümüne gidin. Bu bölümde yaptığınız tüm satın alımların listesini bulabilirsiniz.
  3. İade Talebinde Bulunun:
    • İlgili Game Pass satın alımınızı bulun ve "İade talep et" veya "İade" seçeneğini tıklayın. Eğer bu seçeneği görmüyorsanız, "Yardım alın" veya "Destekle iletişime geçin" gibi seçenekleri de kullanabilirsiniz.

Microsoft Destek Ekibi ile İletişime Geçme:​

1. Microsoft Destek Sayfası:
  2. Game Pass İade Talebi:
    • Destek sayfasında "Hesap ve Faturalama" veya "Abonelik ve Üyelik" konularını seçerek, Game Pass üyeliğinizle ilgili bir iade talebi oluşturun.
  3. Canlı Destek veya E-posta:
    • Canlı destek (chat) veya e-posta yoluyla müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Üyeliğinizin iptal edildiğini ve iade talep ettiğinizi belirtin.

Gerekli Bilgiler:​

• Game Pass satın alma tarihi ve otomatik ödeme tarihi gibi bilgileri hazır bulundurun.
  • Microsoft hesabınıza kayıtlı e-posta adresinizi ve üyelik detaylarınızı paylaşın.
Microsoft genellikle müşteri memnuniyetini önemser ve geçerli nedenlerle yapılan iade taleplerine olumlu yanıt verir. Eğer sorun yaşarsanız, destek ekibi size yardımcı olacaktır.
Üyeliği iptal ettim hemen ama abonelik üyelik kısmında veya sipariş geçmişi kısmında xbox Game Pass ile ilgili hiçbir şey yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,803
Üyeler
152,332
Son üye
melih444
Top Bottom