Neler Yeni

xbox game pass ultimate

Yusuf74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Özdilkural
xbox game pass alacagım fakat ultimate ile normal arasında ki fark nedir bilmiyorum ultimate almadıgım zaman online oynayamıyor muyum yoksa 2side aynı mı ya da bilen varsa aralarında ki fark nedir başlık yanlıs olabilir ps plux xbo game pass tarzı konular için bir başlık göremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metehan doğan
Yanlış Bilgilendirme
xbox game pass alacagım fakat ultimate ile normal arasında ki fark nedir bilmiyorum ultimate almadıgım zaman online oynayamıyor muyum yoksa 2side aynı mı ya da bilen varsa aralarında ki fark nedir başlık yanlıs olabilir ps plux xbo game pass tarzı konular için bir başlık göremedim yardımcı olursanız sevinirim.
30 tl lik gamepass de online oynayamazsın ama 45 tl likte oynarsın bide 45 lira olmada bilgisayar ilede oynayabilirsin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
30 TL lik gamepass de online oynayamazsın ama 45 TL likte oynarsın bide 45 lira olmada bilgisayar ilede oynayabilirsin
Yok öyle bir şey? 30 TL'lik gamepasste bal gibi online oynuyorum.Forza horizon 5'te battle royale oynadım dün.
Tek farkı bazen gamepass ultimate özel indirimler olması, hem konsol hem de bilgisayar oyunculuğunu kapsaması.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,715
Üyeler
154,792
Son üye
wersq147
Top Bottom