Neler Yeni

XBOX game pass uygulaması tepki vermiyor

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
bu durumda şuan onar falan dedım etki etmedi pc kapatıp açtım etki etmedi görev yöneticisinden kapanıyor sadece sonra açtıgımda da yıne bu şekilde tepkisiz kalıyor ne yapmalıyım

1691596181087.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

GÜNCELLEME BÖYLE Bİ UYARI VERDİ : High on Life şu anda hesabınızda kullanılamıyor. Store'da oturum açtığınızdan emin olun ve yeniden deneyin. İhtiyacınız olursa kullanmanız için hata kodu: 0x803F8001

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
Gtx 1090Tİ
bu durumda şuan onar falan dedım etki etmedi pc kapatıp açtım etki etmedi görev yöneticisinden kapanıyor sadece sonra açtıgımda da yıne bu şekilde tepkisiz kalıyor ne yapmalıyım

Alıntıyı görüntüle

GÜNCELLEME BÖYLE Bİ UYARI VERDİ : High on Life şu anda hesabınızda kullanılamıyor. Store'da oturum açtığınızdan emin olun ve yeniden deneyin. İhtiyacınız olursa kullanmanız için hata kodu: 0x803F8001
Eski bilgisayarımda xbox logosunda kalıyordu çok fazla şey denedim en sonda format atarak çözüm buldum

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski bilgisayarımda xbox logosunda kalıyordu çok fazla şey denedim en sonda format atarak çözüm buldum
deme ya sırf format atmamak için ssd değiştirmiyorum başka çare yok mu

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Hocam bazen microsoft storedan güncelleme gelebiliyor kontrol eder misin?
Umarım formata gerek kalmaz
baktım guncelleme yok ya kaldırsam uygulamayı ıcınde yuklu olanlar sılınır mı 500gb cıvarı oyun yuklu

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
Gtx 1090Tİ
baktım guncelleme yok ya kaldırsam uygulamayı ıcınde yuklu olanlar sılınır mı 500gb cıvarı oyun yuklu
Tam bilgim yok hocam silinme ihtimali yüksek oyunlar microsoft storda yüklü görünüyor ama bilemedim.

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
Ben zamlanmadan önce 1 seneye yakın üyelik aldım 8 9 aylık sanırsam geçen ay ve bu ay benden 44.99 Kr çekmeye çalışmış bende iptal ettim direkt sonra iade felanda gelmedi ücret konusunda

Ben zamlanmadan önce 1 seneye yakın üyelik aldım 8 9 aylık sanırsam geçen ay ve bu ay benden 44.99 Kr çekmeye çalışmış bende iptal ettim direkt sonra iade felanda gelmedi ücret konusunda
Benden niye böyle bir ücret çekilmiş anlamış değilim müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilir misiniz ?

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Geçmiş olsun kanka
teşekkürler kankam

Benden niye böyle bir ücret çekilmiş anlamış değilim müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilir misiniz ?
bilemiyorum bende yıllık aldım 2. aydayım daha bi çekim olmadı hesabımdan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,704
Üyeler
141,033
Son üye
Ferhat Bey
Top Bottom