Neler Yeni

xbox konsol oyunları hakkında

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
arkadaşlar merhaba kardeşlerimle xbox almayı planlıyoruz ama kafamızda bazı soru işaretleri var
1- xbox aldığımızda konsolda farklı hesaplar açabiliyor muyuz psde varmış mesela ama xboxda var mı kendine özel ve oyunda farklı şekilde oynuyorsun vs bu xboxda da var mı?
2- xboxda ultimate game pass aldık diyelim tüm oyunları oynayabileceğiz değil mi game passde geçerli olanları ekstra bir ücret ödemicez oyunlara dimi?
3- overwatch ve gta var mı pcden yazdım gta ow çıkmadı emin olmak istiyoruz
yardımcı olursanız sevinirim

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Yiğit Erdem
arkadaşlar merhaba kardeşlerimle xbox almayı planlıyoruz ama kafamızda bazı soru işaretleri var
1- xbox aldığımızda konsolda farklı hesaplar açabiliyor muyuz psde varmış mesela ama xboxda var mı kendine özel ve oyunda farklı şekilde oynuyorsun vs bu xboxda da var mı?
2- xboxda ultimate game pass aldık diyelim tüm oyunları oynayabileceğiz değil mi game passde geçerli olanları ekstra bir ücret ödemicez oyunlara dimi?
3- overwatch ve gta var mı pcden yazdım gta ow çıkmadı emin olmak istiyoruz
yardımcı olursanız sevinirim
1- evet açabiliyorsun ve ilerlemeler farklı oluyor
2-ultimate alırsanız ekstra ücret ödemeden game pass ultimate kütüphanesindeki oyunları oynayabilirsiniz
3-overwatch oynamadığım için bilmiyorum bakarım ona gta var hatta backwards compatibility ile gta 4 de oynayabiliyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

One s sahibiyim başka soru varsa alabilirim

Hangi modeli almayı düşünüyorsunuz series s mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: jayy

jayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semira zeynep ağlamaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- evet açabiliyorsun ve ilerlemeler farklı oluyor
2-ultimate alırsanız ekstra ücret ödemeden game pass ultimate kütüphanesindeki oyunları oynayabilirsiniz
3-overwatch oynamadığım için bilmiyorum bakarım ona gta var hatta backwards compatibility ile gta 4 de oynayabiliyorsunuz

One s sahibiyim başka soru varsa alabilirim

Hangi modeli almayı düşünüyorsunuz series s mi?
çok teşekkür ederimm bugün baktık bizde s serisiydi 3ay battle pass hediyeli olan. ben bide şey duydum 512gb ama sadece 300unu falan sen kullanabiliyomuşsun doğru mu? 1tb alamayız zaten taksitle alcaz faiz biniyo falan :(((

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Yiğit Erdem
çok teşekkür ederimm bugün baktık bizde s serisiydi 3ay battle pass hediyeli olan. ben bide şey duydum 512gb ama sadece 300unu falan sen kullanabiliyomuşsun doğru mu? 1tb alamayız zaten taksitle alcaz faiz biniyo falan :(((
Evet bir kısmını sistem alıyor 364 gb falan kalıyordu sanırım ama ssd alıp kullanabiliyorsunuz diye biliyorum ss ile

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,405
Üyeler
153,555
Son üye
BAxx
Top Bottom