Neler Yeni

xbox series s alinir mi ?

eggeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ege Ozturk
fc24 nba tarzi oyunlari oynamak icin xbox series s almayi dusunuyorum bilgisayarim iyi ama genellikle evde cok olamiyorum anneannemde falan duruyorum genelde o yuzden bi konsol almayi dusunuyorum butcem xbox series s'e kadar yetiyor sizce almaya deger mi ve daha ne kadar goturur bu konsol?

KAANT10X

80+ Bronze
Bende onun birkaç model altı one s var.
Xbox konsollarını kotuluyorlar ama ben yıllardır memnunum ayrica ekonomik olarak PS lerden hem oyun hem konsol olarak ucuzlar.
En fc24 579 TL idi. Bence alınır

eggeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ege Ozturk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende onun birkaç model altı one s var.
Xbox konsollarını kotuluyorlar ama ben yıllardır memnunum ayrica ekonomik olarak PS lerden hem oyun hem konsol olarak ucuzlar.
En fc24 579 TL idi. Bence alınır
evet hocam bendede ps5 vardi oyun fiyatlari yuzunden satmistim ps5'e nazaran xbox'ta oyun fiyatlari daha uygun

KAANT10X

80+ Bronze
evet hocam bendede ps5 vardi oyun fiyatlari yuzunden satmistim ps5'e nazaran xbox'ta oyun fiyatlari daha uygun
Yani fiyatı geçtim o maddi durum ile ilgilidir ama teknik özellikler olarak da gayet iyiler ben çok ekran kartı ram falan anlamam ama iyi kalitede yıllardır taş gibi oyun oynatıyor ben razıyım

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
fc24 nba tarzi oyunlari oynamak icin xbox series s almayi dusunuyorum bilgisayarim iyi ama genellikle evde cok olamiyorum anneannemde falan duruyorum genelde o yuzden bi konsol almayi dusunuyorum butcem xbox series s'e kadar yetiyor sizce almaya deger mi ve daha ne kadar goturur bu konsol?
Ben bi kaç gündür araştırıyorum konsolları . Series s alınabilir bi konsol tek sıkıntı gamepasse zam gelmiş biraz o fiyat sıkıntı olmuş

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harun Kayatekin
Series s gayet güzel bir cihaz ayrıca gta 6 series s de çıkıyor bilginize.

Hudson51

80+

Alınır hocam. Hele o oyunlar için misler gibi alet. At çantaya istediğin yere tak misler gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
993,278
Üyeler
157,054
Son üye
09Efebey