Neler Yeni

Xbox Series S almak mantıklı mı

JexaLx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
JexaLx
Series s almak mantıklı mı sizce 2024 yılında bu konsola yeni güncel oyunlar çıkıyor mu 2.el temiz almayı düşünüyorum fazla bütçem yok öyle ps5 alacak kadar yanına 1080p monitör de almayı düşünüyorum beni üzer mi bu konsol

Çok fazla grafik ve 60 FPS takıntılı birisi değilseniz alınabilir çünkü yeni çıkan oyunlar 30 fps çıkmaya başladı. monitör ile çok daha iyi olucaktır bütçeniz az ise sizi uzun süre götürecektir tahmini yıl vermek çok yanlış olur zaten 2.el fiyatına daha iyi bir şey toplamak çok zor

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Series s almak mantıklı mı sizce 2024 yılında bu konsola yeni güncel oyunlar çıkıyor mu 2.el temiz almayı düşünüyorum fazla bütçem yok öyle ps5 alacak kadar yanına 1080p monitör de almayı düşünüyorum beni üzer mi bu konsol
Playstation özel oyunlarını hiç oynamadıysan net PS4 Pro veya PS4 Slim öneririm. @Yunus274 Hocam size daha çok yardım eder.

Son düzenleme:

JexaLx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
JexaLx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Playstation özel oyunlarını hiç oynamadıysan net PS4 Pro veya PS4 Slim öneririm. @Yunus274 Hocam size daha çok yardım eder.
Ama ps4e çıkmıyor bağzı güncel oyunlar bildiğim kadarıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle Xbox Series X|S çöplerini almayı bile düşünme PS5 alacak kadar bütçen yok ise benim size önerim PS4 Slim almanız olur Xbox Series X|S çöplerini almaktan çok daha mantıklı PS4 şu an PlayStation ekosistemine giriş konsolu PS Plus Deluxe üyelik sistemi var kütüphanesinde 700'den fazla kaliteli oyunlar oynuyorsun PlayStaton'ın yaptığı nerdeyse tüm özel oyunlarda dahil + her ay üç tane ayrı verdiği kaliteli oyunlarda cabası ve PS4'den PS5'e geçince de kütüphanen kupaların kayıt dosyaların kısaca her şeyin ile kaldığın yerden devam ediyorsun.

Bu arada Xbox konsollarının 2. el piyasası da ölü konsolu alırsın elinde kalır çoğu Xbox alan kişi satamıyor ellerinde patladı konsol Xbox Series S 2. el piyasası PS4 Fat Mat kasa ile aynı Xbox Series X 2. el piyasası PS4 Pro ile aynı.

Bu konumu da kesinlikle oku neden Xbox Series X|S çöplerinin alınmaması gerektiğini daha detaylı anlarsın.
Kesin bilgimi bu peki

Son düzenleme:

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ali
Kesinlikle Xbox Series X|S çöplerini almayı bile düşünme PS5 alacak kadar bütçen yok ise benim size önerim PS4 Slim almanız olur Xbox Series X|S çöplerini almaktan çok daha mantıklı PS4 şu an PlayStation ekosistemine giriş konsolu PS Plus Deluxe üyelik sistemi var kütüphanesinde 700'den fazla kaliteli oyunlar oynuyorsun PlayStaton'ın yaptığı nerdeyse tüm özel oyunlarda dahil + her ay üç tane ayrı verdiği kaliteli oyunlarda cabası ve PS4'den PS5'e geçince de kütüphanen kupaların kayıt dosyaların kısaca her şeyin ile kaldığın yerden devam ediyorsun.

Bu arada Xbox konsollarının 2. el piyasası da ölü konsolu alırsın elinde kalır çoğu Xbox alan kişi satamıyor ellerinde patladı konsol Xbox Series S 2. el piyasası PS4 Fat Mat kasa ile aynı Xbox Series X 2. el piyasası PS4 Pro ile aynı.

Bu konumu da kesinlikle oku neden Xbox Series X|S çöplerinin alınmaması gerektiğini daha detaylı anlarsın.
Çöp çöp çöp diye yazdığınız makineden kaç tane alıp sattım. Yanlış anlamayın ama hepsi kâr ile satıldı. Gamepass ile burada da oyun oynayabiliyorsunuz. İki cihazda üzmez. Çöp denilecek kadar kötü değiller. Xbox ve PlayStation kullanmış birisi olarak söylüyorum. Bütçe meselesidir. 7-8K bütçe ile PC alacağına kesinlikle Xbox series S alırım geçerim. Yada az daha üstüne koyarım PS4 alırım. 15K civarında bütçem olursa PC yada ps5 2.elden alırım.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ali
Bende çoğu kişi ile iç içe olduğum için satılmıyorlar siz bunu başardıysanız sizin adınıza sevindim çoğunluk sizin kadar şanslı değil.

Bu konumu da kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum bu saatten sonra Xbox Series X|S konsollarını almayı düşünmek bile akıl tutulmasıdır.
Hocam İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Hızlı satış için Üsküdar veya Kadıköy'den satamayacağım ürün yok 😀

O çevrende satamayanlar atıyorum sıfırı 10.000 iken 2.elde 9000-9500 istiyorsa çok normaldir. Satan dostların ilanı varsa özelden atın bakayım. Fiyatı güzelse cihaz sorunsuz ise alır ben satarım.

asko56

80+ Silver
ps4 gibi artık oyun gelmeyen cihaza para yatırmak yerine 2.elden series s almak daha karlı eger ps5 alamıyor isen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,495
Üyeler
156,504
Son üye
Bayramds