Neler Yeni

Xbox series s yeni oyunları rahat oynatır mı ?

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Dostum biraz empati yapar mısın şimdi sende xbox series x var ve baldurs gate 3 bekliyorsun ama xbox'a geç gelecek peki neden geç gelecek series s yüzünden geç gelecek ve net bir tarihte yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suç bethesdada değil zaten arkane'de xbox'da suçlu çok denetimsiz bıraktı oyunu.
Evet maalesef çok fazla bug vardı oyunda içimden heralde test etmediler felan dedim.

Aspect115

80+
Dostum biraz empati yapar mısın şimdi sende xbox series x var ve baldurs gate 3 bekliyorsun ama xbox'a geç gelecek peki neden geç gelecek series s yüzünden geç gelecek ve net bir tarihte yok.
Kanka adam gibi bir optimizasyon yapılsaydı böyle bir şey olmiyacaktı konsolun sucu nerde burda?

Yeni oyun motorlarında optimizasyon iyi bir şekilde yapılmıyor ileriki günlerde doğru düzgün öğrenilecektir neticesinde ps4 gibi güçsüz konsola ne oyunlar geldi tlou2 gibi.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Kanka adam gibi bir optimizasyon yapılsaydı böyle bir şey olmiyacaktı konsolun sucu nerde burda?
Dostum optimizasyon için oyunu yapanları suçlama sadece empati yapmanı istedim empati yaptıysan eğer benim dediğimi anlamışsındır.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Zaten series s dediğimiz cihaz ps4'ten biraz daha güçlü bir konsol ve konsolu suçlamıyorum microsoft'u suçluyorum adamlar ps4'ten biraz daha güçlü konsolu yeni nesil konsol diyor şaka gibi

Aspect115

80+
Zaten series s dediğimiz cihaz ps4'ten biraz daha güçlü bir konsol ve konsolu suçlamıyorum microsoft'u suçluyorum adamlar ps4'ten biraz daha güçlü konsolu yeni nesil konsol diyor şaka gibi
İşlemcisi series x ile aynı ve rdna 2 mimarisine sahip ps4 slim modelinden çok daha güçlü bir konsol abartmayın ps4 pro series s'e daha yakın ama ondanda güçlü.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Zaten 1-2 yıl sonra series s'de her hata olur diye düşünüyorum ve gta 6 series s'te çok kötü çalışacak.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
İşlemcisi series x ile aynı ve rdna 2 mimarisine sahip ps4 slim modelinden çok daha güçlü bir konsol abartmayın ps4 pro series s'e daha yakın ama ondanda güçlü.
Zaten güçlü dedim ama az ve series s bence yeni nesil konsol gibi değil.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Geleceğimi gördün dostum kaynağın ne sallamayın böyle series s okadar kötü olsaydı siyah modelini pazarlamazlardı. :D
Dostum zaten konsol suçlu değil microsoft suçlu bunu pazarlıyor ve kaynağım yok ama 1-2 yıl sonra anlarsın benim dediğimi

Neden değil peki? 4k değil 1080p çalıştıran bir konsoldan farkı yok FSR 3.0 ile birlikte F/P'nin kralı konumuna tekrardan yerleşicek zaten.
Dostum series s mi kullanıyorsun ???

Birazda xbox fanboyluğu geldi gibi ama neyse.

Aspect115

80+
Dostum zaten konsol suçlu değil microsoft suçlu bunu pazarlıyor ve kaynağım yok ama 1-2 yıl sonra anlarsın benim dediğimi
Sende benim dediğimi anlarsın hocam gta 6 dahil mis gibi çalışacak bu konsolda sizin düşüncenize göre her oyun 3080 istemeli yok öyle bir şey steam hardware'e göre en çok kullanılan ekran kartlarının gücü series s'e denk series s olmasa dahi o ekran kartlarına optimize etmek zorundalardı.

Birazda xbox fanboyluğu geldi gibi ama neyse.
Çocukluğumdan beri god of war hayranı biriyim ps2 3 4 kullandım fanboylukla alakası yok xboxcuyum ama fanboy değilim ilk mesajda likeladığın adamın konusuna bak fanboyluk neymiş anlarsın dostum.

Existentia

80+ Silver
Ya xbox series x ne açarsa series s onu açacak dedi elbette çözünürlük falan daha düşük ama derdiniz oyun oynamaksa yapıştırıp geçin bir de gamepass alır keyfinize bakarsınız

Top Bottom