Neler Yeni

xdrive atak vs xdrive akdeniz?

haykooos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet kerper
Yanlış Kategori
Merhabalar. Uzun süre pc başında kalma sonucunda belim isyan etmeye başladığı için bir süredir konforlu bir oyuncu koltuğu arayışındayım. Bu konu maalesef çok meşakkatli çünkü illaki her koltukta problem yaşayan bir sürü insan çıkıyor. Dolayısıyla alternatif koltuk önerisi istemiyorum. Size danışmak istediğim konu bu iki model arasında hangisi daha tercih edilebilir. Estetik olarak bana atak daha güzel geldi ancak bel kısmındaki yastık akdeniz modeline göre biraz küçük gözüküyor. Sizce problem olur mu? Akdeniz modelinde ise kenarlardaki çıkıntılarla birlikte en ebatı 52 cm. Atak modelinde ise çıkıntılar hariç 50, çıkıntılı şekilde 56cm ye kadar gidiyor. Boy 186 kilo 103 sizce akdeniz biraz küçük mü kaçar ?
1724792785656.png

1724792822885.png

YazılımKafa

80+ Silver
Merhabalar. Uzun süre pc başında kalma sonucunda belim isyan etmeye başladığı için bir süredir konforlu bir oyuncu koltuğu arayışındayım. Bu konu maalesef çok meşakkatli çünkü illaki her koltukta problem yaşayan bir sürü insan çıkıyor. Dolayısıyla alternatif koltuk önerisi istemiyorum. Size danışmak istediğim konu bu iki model arasında hangisi daha tercih edilebilir. Estetik olarak bana atak daha güzel geldi ancak bel kısmındaki yastık akdeniz modeline göre biraz küçük gözüküyor. Sizce problem olur mu? Akdeniz modelinde ise kenarlardaki çıkıntılarla birlikte en ebatı 52 cm. Atak modelinde ise çıkıntılar hariç 50, çıkıntılı şekilde 56cm ye kadar gidiyor. Boy 186 kilo 103 sizce akdeniz biraz küçük mü kaçar ?
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Bu sıcak fırsat mı ? Neden konuyu buraya açıyorsun

rejisor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ünal can
Maalesef yanlış yer sıcak fırsatlar burası

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
Yanlıs konu kardesim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açma bi daha buraya

haykooos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet kerper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
afedersiniz farkında değilim nasıl düzeltebilirim

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Erdem çay
Artık sıcak fırsatların en yoğun bölüm olduğunun herkes farkında ve af edersiniz farkında değilim diyorlar hepsi.

Kesinlikle sıcak fırsatlara konu açmak için mesaj sınırı gelmeli

haykooos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet kerper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Artık sıcak fırsatların en yoğun bölüm olduğunun herkes farkında ve af edersiniz farkında değilim diyorlar hepsi.

Kesinlikle sıcak fırsatlara konu açmak için mesaj sınırı gelmeli
Hocam şu gereksiz toxic ucubeliğe gerek yok sanki şu forumda toplamda 10 mesajım yoktur. Ne nerde bilmiyorum bile özürde diledik daha ne uzatıyosun

Top Bottom