Neler Yeni

Xfx 6600 Fan hızı %75

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anıl Ardıç
Xfx 6600 ekran kartımın boştayken fan hızı %75 olarak gözüküyor ve fan sesi birazcık yüksek boşta %75 normal mi bilen biri yardımcı olursa sevinirim

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
İkinci el aldıysan termal bakım istiyor olabilir veya MSI afterburner ile ayarları sıfırlayın bakalım ne olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anıl Ardıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el aldıysan termal bakım istiyor olabilir veya MSI afterburner ile ayarları sıfırlayın bakalım ne olacak.
Kartı 0 aldım msı afterburner ayarlarını sıfırlamayı deneyeceğim başka bir önerin var mı kral

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Davar Güden
Kanka kasanda hava akışında sıkıntı olabilir
Yan kapağını aç, biraz öyle dene bakalaım sıcaklık düştüyse muhtemelen kasanda hava akışında problem vardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anıl Ardıç
Kanka kasanda hava akışında sıkıntı olabilir
Yan kapağını aç, biraz öyle dene bakalaım sıcaklık düştüyse muhtemelen kasanda hava akışında problem vardır.
Dostum kasanın yan kapağını daha hiç takmadım ekran kartı sıcaklığı 30 derece boşta ama fan %75 çalışıyor anlamadım gitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Davar Güden
XFX SWİFT 210 olan doğrumu çift fan olduğu için sıcaklığı düşürmek için fanlar yüksek devirde çalışır normaldir. Fakat sen manuel olarak 60 da falan sınırlandırabilirsin fakat ekran kartın o zaman ısınabilir en temizi underwolt yaparak çok az bir performans kaybı ile fan hızını düşürebilirsin.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,791
İsim
Hacı
Bilgisayarı tamamen kapatın. Güçten çekin.
Ekran kartında güç kablosunun hemen sağında BIOS PIN var onu dışa doğru (sağa) itin sonra PC yi açın.
Screenshot_2022-11-15-09-33-08-142_com.miui.gallery.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anıl Ardıç
Ekran kartında güç kablosunun hemen sağında BIOS PIN var onu dışa doğru (sağa) itin sonra PC yi açın. Alıntıyı görüntüle
Eve geçtiğimde deneyeceğim teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartında güç kablosunun hemen sağında BIOS PIN var onu dışa doğru (sağa) itin sonra PC yi açın. Alıntıyı görüntüle
Dediğiniz yöntemle düzelecek mi sizce

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,791
İsim
Hacı
Top Bottom