Neler Yeni

Xfx ekran kartı on off tuşu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğrul Can
Merhabalar xfx 6600xt Qick ekran kartı aldım fakat aklıma bir şey takıldı 8pin girişinin yanında minik bir açma kapama tuşu gibi bir şey var ne işe yarıyor bilgisi olan varmı ? Şimdiden teşekkür ederim...

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Merhabalar xfx 6600xt Qick ekran kartı aldım fakat aklıma bir şey takıldı 8pin girişinin yanında minik bir açma kapama tuşu gibi bir şey var ne işe yarıyor bilgisi olan varmı ? Şimdiden teşekkür ederim...
bios tuşu veya ışık tuşu r9 280 tri x vaporlarda da vardı

Son düzenleme:

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Performans ve sessizlik modu ayarı olabilir. PCB üzerinde P Q harfleri var mı?

Ziona

80+ Silver
Performans arttırma tuşu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğrul Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her hangi bi on off v.s bişey yazmıyor denemek için 10 dk GTA 5 test yaptım sadece 1 derece sıcaklık farkı oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her hangi bi on off v.s bişey yazmıyor denemek için 10 dk GTA 5 test yaptım sadece 1 derece sıcaklık farkı oldu
Performans arttırma tuşu.
Denedim ama her hangi bi farklılık olmadı hangi modda olduğunu nasıl anlayabiliriz ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

O çift bios arası geçiş sağlıyor dokunmamanızı tavsiye ederim gerek yok olduğu gibi kalsın.

aliaarslann01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ali Arslan
Xfx RX 6600 kullanıcısıyım bende merak ediyordum o tuşu

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Xfx rx570 xxx edition kullanmıştım. 8 pin girişinin yanındaki switch overclock switchi. Switchi açtığınız zaman kart kendini az bir miktarda olsa boostluyor fabrika çıkışında belirlenen değerlere. Tabi bendeki kartta öyleydi yeni çıkanlar da aynıdır diye düşünüyorum.

arisaka

80+ Bronze
Xfx rx570 xxx edition kullanmıştım. 8 pin girişinin yanındaki switch overclock switchi. Switchi açtığınız zaman kart kendini az bir miktarda olsa boostluyor fabrika çıkışında belirlenen değerlere. Tabi bendeki kartta öyleydi yeni çıkanlar da aynıdır diye düşünüyorum.
OC switch i değil bios switch i o tuş. Diğer bios a geçince kart kendini boostlamıyor sadece o bios a yazılan frekanslarda çalışıyor ki OC bile denemeyecek kadar komik farklar söz konusu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
OC switch i değil bios switch i o tuş. Diğer bios a geçince kart kendini boostlamıyor sadece o bios a yazılan frekanslarda çalışıyor ki OC bile denemeyecek kadar komik farklar söz konusu.
Evet az bir miktar diye belirtmiştim. Aradaki fark yok denecek kadar az.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,955
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom