Neler Yeni

Yardım Xiamoi 13T Pro IMEI atma

Stormpunk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürkan
Merhaba arkadaşlar. 2019 yılında bir Redmi Note 8 almıştım Y.D olarak ve hala kullanıma devam ediyorum. Aldığım yer bootloader, twrp, imei atma gibi işlemleri halletti lakin bir süre sonra hattın kullanıma kapatılacağı bildirisini aldım ve kapandı. Ben de kendi uğraşlarımla eski kullanmadığım Samsung telefonumun IMEI'sini attım, kullanıma devam ettim ve sıfırlama sonrası ya da versiyon güncelleme sonrası IMEI hatası almadım hiç. Lakin bu işlemleri nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.

Şimdi, yakın zamanda Y.D olarak 13T Pro alacağım. 8 ay kullanım süresini doldurmadan aynı eski (Samsung telefonumdaki) IMEI'yi bu telefona yazabilir miyim? Telefoncular IMEI kaydı için 1000-1500 TL para istiyor ve hiç vermek istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler!

UfukBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ufuk Okur
Merhaba Hocam Eskiden telefoncuda stajyerlik yapmıştım ve bu konu hakkında şöyle bir bilgi verebilirim elinizde bilgisayar varsa bilgisayarınıza write code adlı uygulamayı yükleyerek oradan IMEI kısmına IMEI yazarak atabiliriz kurulumu kullanımı hakkında videoları YouTube'da bulabilirsiniz hayırlı akşamlar dilerim.

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Eren Ayaz
Merhaba Hocam Eskiden telefoncuda stajyerlik yapmıştım ve bu konu hakkında şöyle bir bilgi verebilirim elinizde bilgisayar varsa bilgisayarınıza write code adlı uygulamayı yükleyerek oradan IMEI kısmına IMEI yazarak atabiliriz kurulumu kullanımı hakkında videoları YouTube'da bulabilirsiniz hayırlı akşamlar dilerim.
İşlem kesinlikle bu kadar basit değil, tuşlu telefona imei atmakla karıştırmayın lütfen.
Bahsettiğin cihazın yüksek model bi cihaz olduğunun farkındasındır diye düşünüyorum, 1000-1500₺’ye yapan bulursan gözün kapalı ver. Çok yeni bir cihaz daha imei repair desteği resmi olarak çıkmadı bile bu cihaza yapanlar varsa da çok yüksek fiyata yapıyorlar. Ayrıca destek resmi olarak gelse bile bu cihaza yine 1000-1500 altında olmayacak, direnç işlemi bi kere kafadan zaten 800-900 koyuyor işleme. Bu kadar basit zannetmeyin bu işleri…

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Omer Faruk
Çok kolay la abartmayın bir şeyi de, Chimera tool veya Pandora Tool ile maksimum 5 dakika sürüyor.
Ancak uygulamaların desteklemesi sıkıntı bazen 1 2 aya driverleri geliyor bazen 6 7 ayı buluyor, Direnç gerektiren işlemler softmod ile kalktı sunucuya bağlayıp yapılıyor. yine dediğim gibi tum bu şartlar sağlandıysa 5 dakika bile sürmez

Top Bottom