Neler Yeni

Xiaomi 14/S23Ultra/İphone 14 Plus?

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Kadir
Genellikle gün içerisinde oyun oynuyorum ve sosyal medya kullanıyorum.Kameram iyi olsun isterim.Pili hemen bitmesin ve çok fazla ısınmamasını isterim.Xiaomi modellerine pek güvenemesemde bu model iyi gibi görünüyor.Şu anki telefonum Samsung Galaxy A02s.
agacım ben olsam ya s23 yada iphone 14 ü seçerdim ama ikisi arasında kalanırsa ben iphone seçerim bu marka fanboyluğu değil iphone iyi bakıldığı sürece 10 yıl kullanırsın ben İphone 5S 32gb 2016 dan beri kullanıyordum ve daha geçen aylarda sattım gayet dayanıklı cihazlar bunlar sağlam bakılırsa ha samsung da iyi hoş kötü demiyorum ama androidin belli bir zamanı var bozulması için.

OdinTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ahmet deniz ulus
Genellikle gün içerisinde oyun oynuyorum ve sosyal medya kullanıyorum.Kameram iyi olsun isterim.Pili hemen bitmesin ve çok fazla ısınmamasını isterim.Xiaomi modellerine pek güvenemesemde bu model iyi gibi görünüyor.Şu anki telefonum Samsung Galaxy A02s.
iphone 14 plus alma ekranı kötü. 14 pro alabilirsen daha iyi. s23 ultra alacağın zaman ekstra adaptör kılıfa para vereceksin kutu içerisinden çıkmıyor bilgin olsun. Mi 14 güzel telefon bence gidip 2 telefonu incele sonra kararını ver

yooshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Atasoy
iphone 14 plus alma ekranı kötü. 14 pro alabilirsen daha iyi. s23 ultra alacağın zaman ekstra adaptör kılıfa para vereceksin kutu içerisinden çıkmıyor bilgin olsun. Mi 14 güzel telefon bence gidip 2 telefonu incele sonra kararını ver
14 pro alamam

ThE LoSt

80+ Gold
55k bütçen var ise geçen günlerde siparişe geçtiğim modeli öneririm
Vivo x100 pro

Top Bottom