Neler Yeni

Xiaomi Earbuds Basic 2 alınır mi?

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Bütçe
150
Daha önce konusu açılmış fakat bu sefer indirimlerle beraber 130tlye geldiği için bir de ben sormak istedim. Çakma diyenler var fakat 130tlye zaten orjinal beklentisine girmek saçma gibi. Sizce alınır mi eğer alınmaz derseniz 150-200tlye ne önerirsiniz Bluetoothlu kulaklık olarak. Kulaklık linki

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
bi
Bu fiyat bandında en mantıklı seçim qcy modelleri bütçenize bağlı adam akıllı bir şey istiyorsanız min 250 çıkmanız lazım
bir çok modeli var 250 tl bütçe ve spor için hangisini önerirsiniz

Ömerefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Efe
Daha önce konusu açılmış fakat bu sefer indirimlerle beraber 130tlye geldiği için bir de ben sormak istedim. Çakma diyenler var fakat 130tlye zaten orjinal beklentisine girmek saçma gibi. Sizce alınır mi eğer alınmaz derseniz 150-200tlye ne önerirsiniz Bluetoothlu kulaklık olarak. Kulaklık linki
Alınır kullandım çok iyi alınmaz diyenlere bakma

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Bu fiyat bandında en mantıklı seçim qcy modelleri bütçenize bağlı adam akıllı bir şey istiyorsanız min 250 çıkmanız lazım
Bahsettiğin markayı ilk defa duydum. Max 250 tl olacak şekilde bir önerin var mı? Normalde 250 de yok ama hepsiburadanin ilk siparişe özel 50tllik indirim koduyla birlikte zar zor 200e alabilirim diye sordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç TL'ye aldın?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bi

bir çok modeli var 250 TL bütçe ve spor için hangisini önerirsiniz
Uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum güncel bilgimle spor için günlük kullanım için diye bir ayrım yaparsam yanlış yönlendirmiş olurum murat enes özenin güncel videolarına bakın en detaylı ve objektif inceleyen kişi o elinde tonla model olduğu için detaylı karşılaştırmasınıda yapıyor

Çakma alacağıma kablolu alırım daha iyi işin sağlık boyutunu geçtim çabuk bozuluyorlar

Bahsettiğin markayı ilk defa duydum. Max 250 TL olacak şekilde bir önerin var mı? Normalde 250 de yok ama hepsiburadanin ilk siparişe özel 50tllik indirim koduyla birlikte zar zor 200e alabilirim diye sordum.

Kaç TL'ye aldın?
Bahsettiğim marka xiaominin alt markası duymamış olman imkansız

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum güncel bilgimle spor için günlük kullanım için diye bir ayrım yaparsam yanlış yönlendirmiş olurum murat enes özenin güncel videolarına bakın en detaylı ve objektif inceleyen kişi o elinde tonla model olduğu için detaylı karşılaştırmasınıda yapıyor

Çakma alacağıma kablolu alırım daha iyi işin sağlık boyutunu geçtim çabuk bozuluyorlar

Bahsettiğim marka xiaominin alt markası duymamış olman imkansız
Dostum bahsettigin markanin yarı fiyatina bu attığımı alabiliyorum şu an ve kulaklığım yok. Şimdi alamazsam uzun bı süre kulakliksiz kalicam ve dediğim gibi max 200tlm var

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostum bahsettigin markanin yarı fiyatina bu attığımı alabiliyorum şu an ve kulaklığım yok. Şimdi alamazsam uzun bı süre kulakliksiz kalicam ve dediğim gibi max 200tlm var
O zaman bir şey diyemem son olarak 2 yıldır kullandığım ve herkese önerdiğim T5'e bakın derim hb indirimiyle alabiliyorsunuz en azından incelemelerine bakın oyun modu ses ve batarya performansı asla üzmez f/p kralıdır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,667
Üyeler
146,061
Son üye
dgngngor
Top Bottom