Neler Yeni

Xiaomi Earbuds nasıl?

ISuwatrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mirhan Vural
Arkadaşlar Xiaomi Earbuds bildiğiniz gibi düşük fiyatlı bir kulaklık. Almak istiyordum fakat arkadaşım kulaklığın bass performansının yok denecek kadar düşük olduğunu söyledi sizce nasıl?

ZweeiX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan akdağ
Arkadaşlar Xiaomi Earbuds bildiğiniz gibi düşük fiyatlı bir kulaklık. Almak istiyordum fakat arkadaşım kulaklığın bass performansının yok denecek kadar düşük olduğunu söyledi sizce nasıl?
bende ucuz diye onu alıcaktım ama sonradan QCY T5 aldım videolar izleyip çok memnunum hele bass olarak çok iyi tavsiye ederim

Atilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Atilla arslan
Ben xiaomi haylou gt1 aldım gayet memnunum şarjı çok iyi dayanıyor 1-2 hafta yetiyor bana dokunmatiği biraz geç algılıyor onun dışında hiçbir sorunu yok kulağımı falan acıtmıyor.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Twitter
None
Facebook
None
Hocam bazı arkadaşlarımda var fazla memnun olmadıklarını söyleyebilirim :)

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Ben Kullanıyorum Gayet Güzel Fakat Benim Kulağım Biraz Büyük Olduğu İçin Bir Zaman Sonra Hafiften Aşağı Düşüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Yeldan
Bana kalırsa airpods dan çok daha iyi hem bass performansı hem ergonomik oluşu ile tavsiye ederim iyi günler :)

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Kulağı sağlam bir kardeşimiz isen almanı hiç önermem inceleme videolarına bakıp tatmin olabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ertuğrul yaşar
Gayet güzel bir kulaklık kullanabilirsin ama dediği gibi bass çok yüksek bekleme.

Mehmet Akif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Akif İnandı
Kendimde kullanıyorum fakat hem ses olsun hem kullanabilirliği olsun GT 1 bence daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Çetintaş
HEVES GİDERMELİK FİYATINI HAKEDEN KEYİFLİ BİR ÜRÜN
120 lira gibi bi fiyatı olması lazım sanırsam şu an . İlk çıktığında almıştım pek bi beklenti aramadantelefonu almadan çıktığımda saatten müzik dimlemek için almıştım bayağı şaşırttı beni şimdiye kadar bir sürü kulaklık denedim ( Sennheiser, Philips, Walkmann, JBL, AKG vs ... ) ve bu kulaklık şu an piyasaya göre parasını fazlasıyla hakediyor. Yani şu an da fikrimi soracak olursan ömürlük bi kulaklık değil ama tamamen kablosuz olması aşırı kolaylık sağlıyor Beni uyuz eden tek sorunu bazen iki kulaklık arasındaki bağın bazen kopması . Eğer alacak olursan kulaklığı çözümü şöyle ; https://hwp.com.tr/redmi-airdots-eslesme-sorunu-nasil-cozulur-119284
Artılar
-> Kablosuz olması çok rahatlık sağlıyor
-> Şarjı gayet güzel gidiyor
-> Kot pantolonların o ufacık cebine sığıyor
Eksileri
->Plastik kalitesi çok kaliteli değil düşürmemeye çalış
-> Şarj diyotları zamanla aşınıyor o da benim suçum sanırsam
-> Bağlantı bazen kopuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular