Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Xiaomi Mijia nemlendirici 4L büyük kapasiteli 565,40TL Aliexpress ilk indirim🔥

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,775
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kışın hastalanmam ben hocam :) Eskiler nemlendirici mi kullanırmış hurafe bunlar :D
Uyku problemi, astım ya da başka hastalıkları ya da sorunları olanlar için fazlasıyla işe yarar bir ürün eskiler şanslarına küssün.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Erdoğan Aktaş
Uyku problemi, astım ya da başka hastalıkları ya da sorunları olanlar için fazlasıyla işe yarar bir ürün eskiler şanslarına küssün.
Hocam bu nemlendirici hava temizleyici değil ki nasıl ise yariyacak kalorifer ustune nemli havlu birakirsan ya da kiyafet ya da kalorifer suluğu aynı işi görür

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Sercan SAYİT
Kışın hastalanmam ben hocam :) Eskiler nemlendirici mi kullanırmış hurafe bunlar :D

Eskiden soba üstüne içi su dolu güğüm konulup odanın nemlendirilmesi sağlanırdı.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Oğuz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,775
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam bu nemlendirici hava temizleyici değil ki nasıl ise yariyacak kalorifer ustune nemli havlu birakirsan ya da kiyafet ya da kalorifer suluğu aynı işi görür
Kardeşimde astım var hava temizleyiciden çok nemlendirici aldığından beri rahat uyuyor. Dediğin yöntem de işe yarayabilir tabi.

Top Bottom