Neler Yeni

Xiaomi redmi note 11S 128 GB alınır mı

Kriterlerine göre değişir bir telefondan ne beklersin
Örnek ;
Depolama alanımı
Kamera çözünürlüğümü
İşlemci Performansımı
Yüksek pil ömrümü
Eğer kamera hariç ise kesinlikle alınır kamera konusunda Samsung telefonların bazı modelleri hariç Android için pek olumlu bakmıyorum bence kamerada İphone zirvedir (kişisel görüşüm) diğer kriterler herkese göre değişir.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
xiaomi alma direk bosver
Mesaj otomatik birleştirildi:

redmi 8 iyidi bi aynı fiyat bandında bulunan telefonları tokatlıyordu ama bozdu ya

Kriterlerine göre değişir bir telefondan ne beklersin
Örnek ;
Depolama alanımı
Kamera çözünürlüğümü
İşlemci Performansımı
Yüksek pil ömrümü
Eğer kamera hariç ise kesinlikle alınır kamera konusunda Samsung telefonların bazı modelleri hariç Android için pek olumlu bakmıyorum bence kamerada İphone zirvedir (kişisel görüşüm) diğer kriterler herkese göre değişir.
Ayrıca eskiden bende bir Xiaomi kullanıcısıydım ve bu telefon şahsen normal stabil bir kullanıcı için gündelik her ihtiyacını karşılar diye düşünüyorum.

TJacks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Can Polat Gökdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xiaomi alma direk bosver
Mesaj otomatik birleştirildi:

redmi 8 iyidi bi aynı fiyat bandında bulunan telefonları tokatlıyordu ama bozdu ya
Arkadaşıma alıncak
Ben redmi note 8 pro kullanıyorum 3-4 yıl oldu telefon ilk başlarda mükemmeldi sonradan aşırı yavaşlamalar ses tuşuna 1 kere basıca ful kısma gibi sorunlar oldu (niye anlattım bilmiyorum)

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
hocam anlatın diye var burası sıkıntı yok :)

TJacks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Can Polat Gökdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya işte kısaca 128gb uzun ömürlü yüksek pil ömürlü bir şey gündelik kullanım için

Arkadaşıma alıncak
Ben redmi note 8 pro kullanıyorum 3-4 yıl oldu telefon ilk başlarda mükemmeldi sonradan aşırı yavaşlamalar ses tuşuna 1 kere basıca ful kısma gibi sorunlar oldu (niye anlattım bilmiyorum)
Hocam bu Android telefonların kronik sorunu yada yapan firmalar bunu bilerek yapıyor illaki bir yavaşlama güncelleme ile gelen bir yavaşlık veya donanımsal bir hata çıkıyor yıllardır değişmedi. Bence siz en iyisi gündelik kullanım için ideal mAh değeri yüksek ortalama bir telefon alıp rahatınıza bakın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom