Neler Yeni

YABANCI UYRUKLU NUMARALARIN WHATSAPPTAN VERDİĞİ İŞ TEKLİFİNİ KABUL ETTİM.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Bahri Karakoç
Selamlar arkadaşlar, bugün bana whatsapp üzerinden "+227 86 77 40 52" adlı bot bir numara yazdı. İş teklif ettiler, dolandırıcı olduklarını biliyordum fakat yine de kabul ettim çünkü aksiyon arıyordum.

Ekran görüntüsü 2023-08-04 173939.png
Ekran görüntüsü 2023-08-04 174337.png

Devamında benden 3 adet youtube videosunu beğenmemi, karşılığında 60 TL bonus kazanacağımı söyledi. İşin garip tarafı attığı videolar içinde Türk Youtuberlar da var. Dikkat çekmek için sahaya atlayan youtuber, teknoloji kanalları vs. Daha sonra ise beni telegramda Aybüke Terzioğlu isimli başka bir bot hesaba yönlendirdi. Bana bir kod verdi ve o kodu oraya yazmamı istedi.

Ekran görüntüsü 2023-08-04 174642.png
Ekran görüntüsü 2023-08-04 174830.png

bu telegram konusmasının ardından gerçekten de para geldi arkadaşlar. Parayı gönderen arkadaş Türk yani yabancı değil. Göreve devam edip edemeyeceğimi sordu ve kabul ediyorum dedim. Bana ne olduğunu anlamadığım değişik bir siteye girip kayıt olmamı, ekran görüntüsünü atmamı ve karşılığında 50 TL para kazanacağımı söyledi. Buradan sonra durdum ve yapmayı bıraktım çünkü linke güvenmiyorum. Düşünceleriniz nelerdir? Dolandırıldım ve bilgilerim ele mi geçirildi :D Sadece İban numaramı ve isim soy ismimi attım parayı yollasınlar diye

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
O uygulamalarda da para atıyorsun görev yapıyorsun düşük ihtimal olsa da veriyor lakin bağımlılık yaptırıp paranı vermemeye çalışıyorlar.
İyi yapmışsın açgözlülük yapsaydın paran da gidebilirdi.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
Selamlar arkadaşlar, bugün bana whatsapp üzerinden "+227 86 77 40 52" adlı bot bir numara yazdı. İş teklif ettiler, dolandırıcı olduklarını biliyordum fakat yine de kabul ettim çünkü aksiyon arıyordum.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Devamında benden 3 adet youtube videosunu beğenmemi, karşılığında 60 TL bonus kazanacağımı söyledi. İşin garip tarafı attığı videolar içinde Türk Youtuberlar da var. Dikkat çekmek için sahaya atlayan youtuber, teknoloji kanalları vs. Daha sonra ise beni telegramda Aybüke Terzioğlu isimli başka bir bot hesaba yönlendirdi. Bana bir kod verdi ve o kodu oraya yazmamı istedi.

bu telegram konusmasının ardından gerçekten de para geldi arkadaşlar. Parayı gönderen arkadaş Türk yani yabancı değil. Göreve devam edip edemeyeceğimi sordu ve kabul ediyorum dedim. Bana ne olduğunu anlamadığım değişik bir siteye girip kayıt olmamı, ekran görüntüsünü atmamı ve karşılığında 50 TL para kazanacağımı söyledi. Buradan sonra durdum ve yapmayı bıraktım çünkü linke güvenmiyorum. Düşünceleriniz nelerdir? Dolandırıldım ve bilgilerim ele mi geçirildi :D Sadece İban numaramı ve isim soy ismimi attım parayı yollasınlar diye
Zirve de bırakmışsınız temizinden Hatay üsulü parası çıkmış helal olsun.

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Aydın

çok iyi hocam dolandırıcı nasıl dolandırılır gibi olmuş bu 😂

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Hocam youtuberların tam isimlerini alabilir miyim?

Bu arada yaptığı para transferini geri çekebilir yani yüksek meblağlar gönderilirse dikkat edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Bahri Karakoç
Hocam youtuberların tam isimlerini alabilir miyim?

Bu arada yaptığı para transferini geri çekebilir yani yüksek meblağlar gönderilirse dikkat edin
isim vermek ne kadar doğru bilmiyorum, forumda yasak mı değil mi onu da bilmiyorum ama özelden yazabilirim

edit: ss lerde birinin ismi yazıyor zaten, sansürlemeyi unutmusum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,291
Üyeler
142,106
Son üye
TheSoRun
Top Bottom