Neler Yeni

yağ yakıcı önerir misiniz

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Ahmet Sevinç
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Emirhan Erdem
bu ürünler direkt olarak yağ yakıcı değil. yağ yakmana yardımcı olurlar genelde

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu ürünler direkt olarak yağ yakıcı değil. yağ yakmana yardımcı olurlar genelde
hocam peki yararı olur mu genelde kalori açığı vererek besleniyorum bununda yardımı ne kadar olur ( mesela günde 500gr yakacaksam bunla 1kg yakabilir miyim gibi? )

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
Dostum bu işin en sağlıklı ve dengeli yönü düzenli beslenmek protein ağırlıklı karbonhidrat ve yağdan az olacak öğünler belirleyip kalori açığı oluştur üstüne kardiyo yaparsan çok güzel olur havalar sıcak olduğundan metobolizmalar hızlanır genelde daha çok yakarsın ama en etkili yöntem şekerli yağlı gıdalardan ve ekmekten uzak durmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Emirhan Erdem
ek olarak spor yapıyorsan ve dediğin gibi kalori açığı veriyorsan bence alabilirsin

şahin doğan

80+ Platinum
L Carnitine yağ yakmaya yardımcı olur ama insan vücudunda gerekli olan carnitine yeteri kadar bulunuyor zaten. Fazlası yağ yakımını hızlandırmıyor.
kalori açığı oluşturmak daha fazla yararlı olur.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bu işin en sağlıklı ve dengeli yönü düzenli beslenmek protein ağırlıklı karbonhidrat ve yağdan az olacak öğünler belirleyip kalori açığı oluştur üstüne kardiyo yaparsan çok güzel olur havalar sıcak olduğundan metobolizmalar hızlanır genelde daha çok yakarsın ama en etkili yöntem şekerli yağlı gıdalardan ve ekmekten uzak durmak
ek olarak spor yapıyorsan ve dediğin gibi kalori açığı veriyorsan bence alabilirsin
L Carnitine yağ yakmaya yardımcı olur ama insan vücudunda gerekli olan carnitine yeteri kadar bulunuyor zaten. Fazlası yağ yakımını hızlandırmıyor.
kalori açığı oluşturmak daha fazla yararlı olur.
arkadaşlar dediğiniz gibi yaklaşık 2 aydır kalori açığı yapıyorum ve 10 kilo verdim ama okullar açılmadan önce daha da vermem lazım kendimi aç bırakamayacağıma göre 😃 etkisi olur mu diye sormak istedim

Niaron

80+
arkadaşlar dediğiniz gibi yaklaşık 2 aydır kalori açığı yapıyorum ve 10 kilo verdim ama okullar açılmadan önce daha da vermem lazım kendimi aç bırakamayacağıma göre 😃 etkisi olur mu diye sormak istedim
şekersiz kahve içsen daha etkili olur öyle söyliyim direk yağ yakan bi supplement yok kalori açığı ve makrolarını fazla almazsan kilo verirsin şeker yağ az tüketmelisin

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Ahmet Sevinç
şekersiz kahve içsen daha etkili olur öyle söyliyim direk yağ yakan bi supplement yok kalori açığı ve makrolarını fazla almazsan kilo verirsin şeker yağ az tüketmelisin
hocam az şeker tüketin diyorsunuzda ful çikolata yesem ama kalori açığı olsa işe yaramaz mı?
kahve içmiyorum normalde ama yararlı diyorsanız içerim sütlü

Niaron

80+
hocam az şeker tüketin diyorsunuzda ful çikolata yesem ama kalori açığı olsa işe yaramaz mı?
kahve içmiyorum normalde ama yararlı diyorsanız içerim sütlü
herşeyin fazlası zarar sonuçta full çikolata yersen o şekerler vücudunda yağ olarak depolanır veya çok yağlı yemek yiyip atıyorum 100 gram yağ alman gerekirken 150 gram alirsan o 50 gram vücunda yağ olur kaloriyi aşmana gerek yok yani makrolarda önemli

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,830
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Hocam ben öyle şeyleri acayip gereksiz buluyorum. Günlük 1k kalorı açığı ve Kardiyo ile çok rahat kilo verirsiniz. Şahsen ben yavaş metabolizma ile 1k açık veremeden 3 ayda 10kg verdim. Şekeri çok çok az yemen lazım.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Ahmet Sevinç
herşeyin fazlası zarar sonuçta full çikolata yersen o şekerler vücudunda yağ olarak depolanır veya çok yağlı yemek yiyip atıyorum 100 gram yağ alman gerekirken 150 gram alirsan o 50 gram vücunda yağ olur kaloriyi aşmana gerek yok yani makrolarda önemli
hocam yağ miktarını hesaplayamıyorum ama ful yağlıda yemiyorum çikolata gibi besinleri ise günde 1-2 kez falan yiyorum oda baklava vs. oluyor
zaten yemekleride az yağlı yaptırıyorum peki hiç veya az alsam ne olur mevcut olanlar yakılır mı

Top Bottom