Neler Yeni

Yalnız hissetmenin çözümü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Berke Aktaş
Size de oluyor mu bilmiyorum öyle dönemler oluyor ki şu an yaşadığım gibi herkesle aynı anda küsüyorsunuz herkes sizle aynı anda konuşmuyor, yalnızlığın nirvanasını yaşıyorsunuz bu dönemlerde nasıl çözebiliriz bunu?

JavierX

80+
Sanırım her insan hayatında 1 kez olsada bu duyguyu yaşıyor ben kafamı dağıtarak çözmüştüm sanaldan arkadaşlar edinmeyi deniyebilirsin veya sevdiğin bir hobiyi deniyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Berke Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım her insan hayatında 1 kez olsada bu duyguyu yaşıyor ben kafamı dağıtarak çözmüştüm sanaldan arkadaşlar edinmeyi deniyebilirsin veya sevdiğin bir hobiyi deniyebilirsin.
Sanaldaki arkadaşlarımla bile ters düştüm her yıl bir kaç hafta yaşıyorum bu sorunu ne iş? :D

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,785
İsim
Oğuz Oğuz
Size de oluyor mu bilmiyorum öyle dönemler oluyor ki şu an yaşadığım gibi herkesle aynı anda küsüyorsunuz herkes sizle aynı anda konuşmuyor, yalnızlığın nirvanasını yaşıyorsunuz bu dönemlerde nasıl çözebiliriz bunu?
twitch izlemek. Bir yayın genelde 6-7 saat sürüyor. Kafana uyan biri ve hergün yayın açıyorsa arkadaşa bile gerek duymuyor insan.

omer_34

80+ Silver
oyunlara abanıyorum antidepresan gibi geliyor. arkadan da bi müzik açıp

omer_34

80+ Silver
Dediğin şeyide yapıyorum hergün maximum 2 3 saat idare ediyor sonrası yok.
hocam yap kahveni çayını balkonda gökyüzünü seyret sakin sakin temiz hava al güzel gelir. herkesin başına geliyor bende şuan öyle bir dönemden geçiyorum ama çok yaşadığımdan alıştım artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Berke Aktaş
twitch izlemek. Bir yayın genelde 6-7 saat sürüyor. Kafana uyan biri ve hergün yayın açıyorsa arkadaşa bile gerek duymuyor insan.
Denerim twitch izlemeyi ama her gün izleyemem zaten şu an yaşadığım dönem 1 2 haftaya geçecek hep öyle oluyor. (çok değişik bi durum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam yap kahveni çayını balkonda gökyüzünü seyret sakin sakin temiz hava al güzel gelir. herkesin başına geliyor bende şuan öyle bir dönemden geçiyorum ama çok yaşadığımdan alıştım artık
En iyisi hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Berke Aktaş
Bu arada çözümü çok basit ama şu an yapamıyorum gym'e gitmek en basit çözümü bastıkça basasın gelir bir nevi steroid gibi gelir sana ama elim kırık olduğu için gidemiyorum:(

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hayvan besle mesela muhabbet kuşu iyi geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular