Neler Yeni

Yanağa batan diş teli nasıl kesilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar braketim kırıldı ve telde kaldı dehşet Zarar veriyor hemde yemek yememe engel oluyor şimdi hem uzun teli hemde braketi telden koparmam için teli kesmem gerek randevum Martin sonunda bekleme imkanım yok ve devlet olduğu için özel gibi değil internette kesebiliriz flan diye okudum ama başına gelen varmı ne ile kesebilirim evde keskin bir makas var ama en arka kırıldı o oraya gitmez hacı yardımcı olurmusunuz.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Burak
Arkadaşlar braketim kırıldı ve telde kaldı dehşet Zarar veriyor hemde yemek yememe engel oluyor şimdi hem uzun teli hemde braketi telden koparmam için teli kesmem gerek randevum Martin sonunda bekleme imkanım yok ve devlet olduğu için özel gibi değil internette kesebiliriz flan diye okudum ama başına gelen varmı ne ile kesebilirim evde keskin bir makas var ama en arka kırıldı o oraya gitmez hacı yardımcı olurmusunuz.
Hocam bilgim yok da diş aciline gitsen bakarlar sanki ya

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Burak
Valla hiç bilmiyorum hocam diş acilidemi varjekeke
Diş acili var diye biliyorum özellikle dişinde çok agri varsa cekim falan da yapiyolar senin sorunu da geçici de olsa çözerler herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağız ve diş sağlığı hastanelerinde oluyordu sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diş acili var diye biliyorum özellikle dişinde çok agri varsa cekim falan da yapiyolar senin sorunu da geçici de olsa çözerler herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağız ve diş sağlığı hastanelerinde oluyordu sanırım
Hocam dis hastanesi var bir tane ama bilemiyorum siz alternatif olarak söyleyin neyle kesebilirim sizce pense olmaz jsjsks

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat AKINCI
Sakız tarzı birşeyle batan kısım üstüne yapıştırın sabaha kadar idare edecektir sabahta doktorunuza gidersiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Paşadöner

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,696