Neler Yeni

Yanlışlıkla pc sipariş verdim.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,054
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Merhaba ben pc hocası kanalından Gaming.gen.tr web sitesini gördüm biraz incelerken yanlışlıkla havale/eft seçenekli sipariş verdim iptal dilekçesini de gönderdim ama napacam ben?

En İyi Cevap
1
Merhaba ben pc hocası kanalından Gaming.gen.tr web sitesini gördüm biraz incelerken yanlışlıkla havale/eft seçenekli sipariş verdim iptal dilekçesini de gönderdim ama napacam ben?
Ödemeyi yapmazsan hiçbir şey olmaz.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,054
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilerek yapmış babanın inanması için buraya yazmış olabilir misin ? :)
Knk vallahi babam vefat etti askerdir 1.5 yıldır emekli maaşı yapmıyordu inşallah bu ay yatacak o yüzden pc toplayayım falan dedim siteyi incelerken güzel kampanya buldum adresi tc falan yazdım hazırda bulunsun diye yanlışlıkla sipariş verdim sorunda şu 15298 tl

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Knk vallahi babam vefat etti askerdir 1.5 yıldır emekli maaşı yapmıyordu inşallah bu ay yatacak o yüzden pc toplayayım falan dedim siteyi incelerken güzel kampanya buldum adresi tc falan yazdım hazırda bulunsun diye yanlışlıkla sipariş verdim sorunda şu 15298 TL
Hayırlı olsun O7 😂😂

bıraktım

80+ Bronze
Knk vallahi babam vefat etti askerdir 1.5 yıldır emekli maaşı yapmıyordu inşallah bu ay yatacak o yüzden pc toplayayım falan dedim siteyi incelerken güzel kampanya buldum adresi tc falan yazdım hazırda bulunsun diye yanlışlıkla sipariş verdim sorunda şu 15298 TL
knk başın saolsun şakasına yazdım da durumu izah edersin sorun olmaz bence

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,054
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
knk başın saolsun şakasına yazdım da durumu izah edersin sorun olmaz bence
Yok estağfurullah, teşekkür ederim. Güzel bir dille izah ettim ama heyecandan a1 Türkçe kullandım.

Top Bottom