Neler Yeni

Çözüldü✓ Yanlışlıkla Windows Boot Manageri Sildim

alppbkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alp Bakıç
Beyler benim windows ssdye kurulu ama pc hdd üzerinden boot oluyor, bilmeden gidip hddyi biçimlendirdim içindeki efi bölümü silindi hiçbir şekilde pcye erişemiyorum biosa atıyor açılışta, format atmadan bi çözümü var mı bunun, ssd üzerinden boot olmasını nasıl sağlarım bunun acil help!!!!!!! Öncesinde ssdye efi bölümü eklemiştim ama oradan da boot olmuyor malesef.

EAGLETR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Kanan
Anakarta boot ayalarında 1. seçenekte ne var hdd is ssd ayalara. 1 e çek sonra save&exit de çık

alppbkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alp Bakıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakarta boot ayalarında 1. seçenekte ne var hdd is ssd ayalara. 1 e çek sonra save&exit de çık
Windows boot manager seçeneği olmadığı için hangi diski seçersem seçeyim bi işe yaramıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler benim windows ssdye kurulu ama pc hdd üzerinden boot oluyor, bilmeden gidip hddyi biçimlendirdim içindeki efi bölümü silindi hiçbir şekilde pcye erişemiyorum biosa atıyor açılışta, format atmadan bi çözümü var mı bunun, ssd üzerinden boot olmasını nasıl sağlarım bunun acil help!!!!!!! Öncesinde ssdye efi bölümü eklemiştim ama oradan da boot olmuyor malesef.
Linkteki çözümü buldum, kurulum usbsi hazırlar hazırlamaz deniycem umarım olur, https://www.silicone-forum.com/konu/windows-boot-manager-silindi-ne-yapmaliyim.5419/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,296
Üyeler
158,076
Son üye
ali565
Top Bottom