Neler Yeni

Yapacak bir şey önerir misiniz?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bu 2-3 gündür canım sıkılıyor. Ama böyle eğlenceden yoksun kalmak değil böyle hayattan zevk almıyorum.
Evde ne yapılabilir? Bir şey yapsam iyi gelecekmiş gibi hissediyorum.

Uykum geliyor sürekli göz kapaklarım ağırlaşıyor.
Oyun oynayayım diyorum hangi oyuna başlayayım bilmiyorum hikayeli olarak.
Web sitem var oraya ne yazabilirim bilmiyorum.

Soru şu aslında: Nasıl havaya girebilirim? Yapacak bir şey önerir misiniz?

Ariseks

80+ Gold
Bu 2-3 gündür canım sıkılıyor. Ama böyle eğlenceden yoksun kalmak değil böyle hayattan zevk almıyorum.

Spor yap ne olduğu fark etmez kafanı rahatlatsın yeter

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spor yap ne olduğu fark etmez kafanı rahatlatsın yeter
Acayip üşeniyorum. Yoksa salon kaydım var. Evde ne yapabilirim? Siz benim ne yapabileceğimi bilmezsiniz tamam.
Şeyi sorayım ne yapacağıma nasıl karar vereyim? Eskiden PC yoktu, o zaman işte şunu oynayacağım bunu oynayacağım dedim, PC oldu oyun oynamadık, web site kurunca sürekli bir şey yazarım dedim o da yok.
Hep böyle pusulasız bir okyanustaki kaptan gibiyim.

Ariseks

80+ Gold
Acayip üşeniyorum. Yoksa salon kaydım var. Evde ne yapabilirim? Siz benim ne yapabileceğimi bilmezsiniz tamam.
Şeyi sorayım ne yapacağıma nasıl karar vereyim? Eskiden PC yoktu, o zaman işte şunu oynayacağım bunu oynayacağım dedim, PC oldu oyun oynamadık, web site kurunca sürekli bir şey yazarım dedim o da yok.
Hep böyle pusulasız bir okyanustaki kaptan gibiyim.
Spor olarak şınav mekik çek veya egenin karın idmanları var onlara fln bak bunlar fazla gelir diyorsan tak kulaklığını hafif tempolu koş yeter ki kafan biraz meşgul olsun.Sen harekete geçemiyorsun gibi böyle devam ederse uzun süre kalırsın bu döngüde ama unutma kimse senin yerine bir şeyler yapmicak yine kendini sen kurtarmak zorundasın

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Spor olarak şınav mekik çek veya egenin karın idmanları var onlara fln bak bunlar fazla gelir diyorsan tak kulaklığını hafif tempolu koş yeter ki kafan biraz meşgul olsun.Sen harekete geçemiyorsun gibi böyle devam ederse uzun süre kalırsın bu döngüde ama unutma kimse senin yerine bir şeyler yapmicak yine kendini sen kurtarmak zorundasın
Ya spor yapmak istemiyorum öyle bir şey var :)
Oyun oynamak, blog yazmak, podcast yapmak vs. bu tarz işlerde hangisinden başlayacağıma karar veremiyorum.

Ariseks

80+ Gold
Ya spor yapmak istemiyorum öyle bir şey var :)
Oyun oynamak, blog yazmak, podcast yapmak vs. bu tarz işlerde hangisinden başlayacağıma karar veremiyorum.
Spor daha çok kafa açardı ama neyse
Karar verme olarak da çok takılma başla sadece birine sıkarsa diğerlerine kayarsın

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Spor daha çok kafa açardı ama neyse
Şimdi şöyle bizim ev pek havadar değil. Yani evde yaptığım spor bana daha çok zarar verir. Ha böyle 20 şınav çekebilirim maksat kan akışı ve oksijen akışı hızlansın. Artı dışarı çıkamıyorum çünkü hastayım, soğuk algınlığı.

İşte ruh halim çok değişken. Birine başlayacakken birden içimi bir korku sıkıntı kaplıyor, vazgeçince geri enerjik oluyorum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Garip bir durum valla yine de başla o duygu durumu devam ederse bırakırsın
Kullandığım ilaçların yan etkisi. Bipolarite yapıyor. Hayır kalp atışım normale dönse bir şey yapacağım da şu an anlamsızca sanki dünyayı kurtarmışım gibi bir heyecan var içimde.

SnareEcho

80+ Silver

Hocam çıkın dışarı güzel bir cafe de arkadaşınız veya Arkadaş grubu ile oturun. Sahile çıkın. Gidin Karataş'a mis gibi denize girin gün batımı izleyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,454
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom