Neler Yeni

Yapay zeka ile şarkı yapmak.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Odtü bilgisayar mühendisliği derslerinin zorluğunu anlatan yapay zekadan üretilmiş, sözlerini benim yazdığım şarkı. sadece yarım saat uğraşmama ramen baya iyi oldu bence.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun üstüne tanımam

Kankam sana tavsiye vereyim, sözlerini benim yazdığım gibi yazarsan yapay zeka nasıl okuyacağını daha iyi anlar, bu sayede sözler daha anlaşılır ve melodik olur. bir cümleyi iki kısma ayırıp yazmak ve başlarına [Verse] [Chorus] gibi belirtmeler kullanırsan çok daha verimli olur. Bunlara ramen şarkı efso olmuş helal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Kankam sana tavsiye vereyim, sözlerini benim yazdığım gibi yazarsan yapay zeka nasıl okuyacağını daha iyi anlar, bu sayede sözler daha anlaşılır ve melodik olur. bir cümleyi iki kısma ayırıp yazmak ve başlarına [Verse] [Chorus] gibi belirtmeler kullanırsan çok daha verimli olur. Bunlara ramen şarkı efso olmuş helal.
Ben şeyi beceremiyom ya. böyle söz biter araya 15-20 saniye beat girer ya sonra devam eder onu beceremiyom onu da yapabilsem kanal açıp atcam da

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Ben şeyi beceremiyom ya. böyle söz biter araya 15-20 saniye beat girer ya sonra devam eder onu beceremiyom onu da yapabilsem kanal açıp atcam da
Eğer yasal kuralları okursan abone olmadan yaptırdığın bütün şarkıların şirkete ait olduğu yazar, ismini vererek paylaşabilirsin ama sahipliğini üstlenemezsin diye biliyorum. Dikkat et yani. Ayrıca o beat olayı baya sıkıntılı haklısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Eğer yasal kuralları okursan abone olmadan yaptırdığın bütün şarkıların şirkete ait olduğu yazar, ismini vererek paylaşabilirsin ama sahipliğini üstlenemezsin diye biliyorum. Dikkat et yani. Ayrıca o beat olayı baya sıkıntılı haklısın.
Kral hangi şirket olduğunu nerden bilecek ki zibilyon tane yapay zeka var. kim telif atacak. diğer kanalımda var benim zaten 60 videonun 20si falan telifli

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Kral hangi şirket olduğunu nerden bilecek ki zibilyon tane yapay zeka var. kim telif atacak. diğer kanalımda var benim zaten 60 videonun 20si falan telifli
Biraz değiştir en azından, bire bir aynı olsura %100 bulurlar. Yapay zeka şirketi sonuçta, telif sistemleri de yapay zeka ile çalışıyor.

Top Bottom