Neler Yeni

Yara izi geçer mi, nasıl geçer?

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Merhaba, yanlışlıkla ütüye ufak bir değdi bacağım ve çizgi şeklinde yanik oluştu. Kızarıklık oluşurken yavaş yavaş oluştu, oluşurken de biraz yanma hissi vardı ama şu an herhangi bir acı vs. kalmadı olaydan 2-3 gün geçti. Kendi kendine geçer mi bilmiyorum, ne yapmalıyım? İzi kalır mı acaba?

IMG_20230901_131331.jpg

IMG_20230901_131513.jpg

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Hocam benim koluma fırından yeni çıkan tepsi değdi yaktı acıdı falan izi de geçmedi :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam benim koluma fırından yeni çıkan tepsi değdi yaktı acıdı falan izi de geçmedi :(
Yani benim degdikten sonra pek acı hissetmedim. Hatta ilk başta iz bile yoktu sonradan yavaş yavaş kızarıklık oluştu. İnşallah kalmaz ya, kalmaması için bir krem falan var mıdır?

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Yani benim degdikten sonra pek acı hissetmedim. Hatta ilk başta iz bile yoktu sonradan yavaş yavaş kızarıklık oluştu. İnşallah kalmaz ya, kalmaması için bir krem falan var mıdır?
Bilmiyorum ki hocam. Geçmiş olsun, İnşallah kalmaz.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
Merhaba, yanlışlıkla ütüye ufak bir değdi bacağım ve çizgi şeklinde yanik oluştu. Kızarıklık oluşurken yavaş yavaş oluştu, oluşurken de biraz yanma hissi vardı ama şu an herhangi bir acı vs. kalmadı olaydan 2-3 gün geçti. Kendi kendine geçer mi bilmiyorum, ne yapmalıyım? İzi kalır mı acaba?

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
1.derece yanık gibi duruyor genellikle geçer bu iz

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,214
İsim
MehmedVII

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
4-5 yaşındayken koluma sigara değmişti izi soluk da olsa duruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
The End
Çok kötü yanmamış geçer diye tahmin ediyorum, çok dert ediyorsan dermotolojiye gidebilirsin izleri geçirmek için krem vs veriyorlar.

Top Bottom