Neler Yeni

Yardım! Bu ekran kartını almalı mıyım?

kerim452

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kerim sarı
Bütçe
26000
Merhabalar elimde max bu fiyata kadar gpu bütçesi var bu gpu alınır mı ?

Hada bunu alacağım

Tavsiyelerinizi bekliyorum

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
İkinci el zotac 4070 super 21k ya kadar düşmüştü geçen modart gruptaki bir arkadaşta. Tavsiyem o fiyat bandında gigabayt ya da inno alma kesinlikle linki attığım ürünü alabilirsin.

kerim452

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kerim sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el zotac 4070 super 21k ya kadar düşmüştü geçen modart gruptaki bir arkadaşta. Tavsiyem o fiyat bandında gigabayt ya da inno alma kesinlikle linki attığım ürünü alabilirsin.

Hocam sıfır zotac 4070 super 23K . Şimdi sizce zotac mı alayım. Gigabyte üç fanlı olması bana daha cazip gelmişti ama araştırdığımda windforce modelinin biraz sıkıntılı olduğunu okudum. Zotac iyi midir yani hem taksit imkanı ile alabiliyorum

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
Hocam sıfır zotac 4070 super 23K . Şimdi sizce zotac mı alayım. Gigabyte üç fanlı olması bana daha cazip gelmişti ama araştırdığımda windforce modelinin biraz sıkıntılı olduğunu okudum. Zotac iyi midir yani hem taksit imkanı ile alabiliyorum
Açıkçası ben ekran kartında gigabayt tercih etmem. Kendim 33k ya sıfır faizle 9 taksite palit almıştım. Taksit avantajından dolayı satın almıştım palit marasını.
Fakat siz 26-27k bandında nalit verecekseniz ve aceleniz de yoksa bence linkini attığım MSİ ASUS gibi markalı ürünleri bekleyin. Çünkü önümüzdeki hafta amozon indirimleri başlayacak. Vatanda bu söylediğim inidirimden bağımsız Daha 2 gün önce msi b650 carbon wifi 10k dan satıldı. Piyasa çok durgun olduğu için kampanya yapıyorlar sürekli.

Ceasar123

80+ Bronze

kerim452

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kerim sarı
Açıkçası ben ekran kartında gigabayt tercih etmem. Kendim 33k ya sıfır faizle 9 taksite palit almıştım. Taksit avantajından dolayı satın almıştım palit marasını.
Fakat siz 26-27k bandında nalit verecekseniz ve aceleniz de yoksa bence linkini attığım MSİ ASUS gibi markalı ürünleri bekleyin. Çünkü önümüzdeki hafta amozon indirimleri başlayacak. Vatanda bu söylediğim inidirimden bağımsız Daha 2 gün önce msi b650 carbon wifi 10k dan satıldı. Piyasa çok durgun olduğu için kampanya yapıyorlar sürekli.

Hocam benide peşin fiyatına taksitli olmasından dolayı cezbetmişti. O indirimlerde kesin indirim olacaksa beklerim. Aslında pc konusunda şu an acelem var o yüzden bir an önce halletmek istiyorum. Piyasanında sağı solu belli olmayınca ne yapacağımı şaşırıyorum. Şimdi beklerim bu modellerinde fiyatı artarsa ne yapacağımı şaşırırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direkt bunu alıp geçebilirsiniz.
Hocam galax yerine zotac alsam çok fark eder mi taksit seçeneğinden dolayı benim için daha iyi

Ceasar123

80+ Bronze
Hocam galax yerine zotac alsam çok fark eder mi taksit seçeneğinden dolayı benim için daha iyi
Farketmez alabilirsiniz.

kerim452

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kerim sarı
Farketmez alabilirsiniz.
Tamamdır hocam çok sağolun umarım memnun bırakır

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
O zaman
Hocam benide peşin fiyatına taksitli olmasından dolayı cezbetmişti. O indirimlerde kesin indirim olacaksa beklerim. Aslında pc konusunda şu an acelem var o yüzden bir an önce halletmek istiyorum. Piyasanında sağı solu belli olmayınca ne yapacağımı şaşırıyorum. Şimdi beklerim bu modellerinde fiyatı artarsa ne yapacağımı şaşırırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi kart kullanıyorsun hocam?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
Hocam şu an elimde 1050 ti var laptop ama. Onu birisine vereceğim için acele ediyorum. Bekletip duruyorum o yüzden aceleciyim
K.kartı olarak sormuştum :) Galax markasının yapıkrediye 6 taksit ve bir sorunla karşılaştığında bire bir ürün değişim garantisi var. O yüzden Galax alman daha iyi olur.

kerim452

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kerim sarı
K.kartı olarak sormuştum :) Galax markasının yapıkrediye 6 taksit ve bir sorunla karşılaştığında bire bir ürün değişim garantisi var. O yüzden Galax alman daha iyi olur.
Çok yanlış anlamışım 😄. Vakıfbank var hocam o da çoğu yerde geçmiyor.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
Çok yanlış anlamışım 😄. Vakıfbank var hocam o da çoğu yerde geçmiyor.
Dediğin gibiyse o zaman durumuna uyan kartı almak yararlı zotak ta kötü bir marka değil tabii ki alabilirsin. Hayırlı olsun şimdiden. (y)

Top Bottom