Neler Yeni

Yardım edin beyler nedir sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan
Beyler ben yeni monitör aldım şimdi eski monitörde üst kısımda bir çizgi oluyordu video izlerken ben bunu ölü piksel sanıyordum fakat şimdi yeni monitörde ölü piksel testinde bir şey çıkmamasına rağmen aynı çizgi aynı yerde ondada gözüküyor yardımcı olun lütfen ben ekran kartı yada kablolardan olanilir diyorum ama emin değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve bu galiba sürekli olan bir şey değil özellikle video izlerken çıkıyor karşıma

Son düzenleme:

NightWish2434

80+ Silver
Beyler ben yeni monitör aldım şimdi eski monitörde üst kısımda bir çizgi oluyordu video izlerken ben bunu ölü piksel sanıyordum fakat şimdi yeni monitörde ölü piksel testinde bir şey çıkmamasına rağmen aynı çizgi aynı yerde ondada gözüküyor yardımcı olun lütfen ben ekran kartı yada kablolardan olanilir diyorum ama emin değilim

ve bu galiba sürekli olan bir şey değil özellikle video izlerken çıkıyor karşıma
Kablo değiş

panda55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Omer alkiz

foto atarmısın knk bendede var aynı sorun

panda55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Omer alkiz
geçeli çok oldu benim kendiliğinden geçti ekran kartı ile alaklıydı galiba rx 6700xt var güncel driver kullanıyorum
bendede youtubeda oluyo ya video duraklatınca siyah efekt veriyoya youtube çizgi cıkıyo monıtordemı ekran kartındamı sıkıntı anlayamadım ya başka pc de yok baglasam monıtoru

Top Bottom