Neler Yeni

Yardim!! Lgs 2022 Kayit Alani Deği̇şti̇rme

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Arkadaşlar LGS 2022'den 360 puan aldım ancak oturduğum şehirde bu puan ile girebileceğim iyi bir lise yok bu yüzden OBP (Okul Başarı Puanı) ile tercih yapacağım ancak oturduğum ilçedeki okulları tercih etmek istemiyorum aynı ildeki başka bir ilçedeki okulları tercih etmek istiyorum ve bunun içinde kayıt alanımı değiştirmem gerekiyor ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
(E-devlet hesabım yok ancak açtırırım)
(OBP ile tercih yaparken sadece ortaoğretim okulunun kayıtlı olduğu ilçede tercih yapabiliyorsun ancak ben farklı bir ilçede okula gitmek istiyorum)
Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim :)

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
Arkadaşlar LGS 2022'den 360 puan aldım ancak oturduğum şehirde bu puan ile girebileceğim iyi bir lise yok bu yüzden OBP (Okul Başarı Puanı) ile tercih yapacağım ancak oturduğum ilçedeki okulları tercih etmek istemiyorum aynı ildeki başka bir ilçedeki okulları tercih etmek istiyorum ve bunun içinde kayıt alanımı değiştirmem gerekiyor ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
(E-devlet hesabım yok ancak açtırırım)
(OBP ile tercih yaparken sadece ortaoğretim okulunun kayıtlı olduğu ilçede tercih yapabiliyorsun ancak ben farklı bir ilçede okula gitmek istiyorum)
Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim :)
maalesef obp ile anca ortaokulun kayıtlı olduğu ilçe de bir okula kayıt olabilirsin

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR