Neler Yeni

yardım ! monitörde yatay çizgiler mevcut 4 5 adet

taro4128

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tarık Yılmaz
sabit yatay çizgiler mevcut monitörde renk renk yerlerde belli oluyor sade beyazda çok dikkatli bakınca belli oluyor
ekran kartıyla alakalı olacağını düşünmüyorum performans dan düşüş veya mavi ekran vs gibi sorunlar yaratamadı
fikirlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum
xxcsd.jpg

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Eğer dediğiniz gibi ise büyük ihtimalle monitörden kaynaklıdır. Lütfen aynı konuları tekrar tekrar açmayınız uyarı yemenize sebep olabilir.

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Okan kaygısız
Monitörü ıslak bir bez ile sildiyseniz veyahut fiziksel bir zorlama yaptıysanız bu çizgiler çıkması normal.Eğer tahmin ettiğim gibi benim tv de olan sorun ise bu çizgilerin geri dönüşü panelin değişimi başka çaresi yok.

taro4128

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tarık Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer dediğiniz gibi ise büyük ihtimalle monitörden kaynaklıdır. Lütfen aynı konuları tekrar tekrar açmayınız uyarı yemenize sebep olabilir.
dostum napalım yeniyiz cevap veren yok içimizi rahat ettirmek lazım soruyoruz yoksa 2 kere 3 kere konu açmaya meraklı değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörü ıslak bir bez ile sildiyseniz veyahut fiziksel bir zorlama yaptıysanız bu çizgiler çıkması normal.Eğer tahmin ettiğim gibi benim tv de olan sorun ise bu çizgilerin geri dönüşü panelin değişimi başka çaresi yok.
ıslak mendille sildim fakat çok sert uygulamadım ama hasas bi ürün birde dandik marka açıkcası ekran kartına bir şey olmasın da 1000 tl lik monitör bir şey değil

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
dostum napalım yeniyiz cevap veren yok içimizi rahat ettirmek lazım soruyoruz yoksa 2 kere 3 kere konu açmaya meraklı değilim
Hocam anladım fakat yeni olman forum kurallarını ihmal edebileceğin anlamına gelmez, ara sıra konuna girip yükselt dersen ana sayfaya düşebilir tekrardan. Bilen biri olsa eminim yardımcı olacaktır.

taro4128

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tarık Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam anladım fakat yeni olman forum kurallarını ihmal edebileceğin anlamına gelmez, ara sıra konuna girip yükselt dersen ana sayfaya düşebilir tekrardan. Bilen biri olsa eminim yardımcı olacaktır.
tamam dostum konunun nerden silindiğini araştırıyorum forum kurallarını ihmal etme gibi bir şey söz konusu değil uyarman için teşekkürler fakat memurculuk oynamaya gerek yok :)

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Okan kaygısız
Mesaj otomatik birleştirildi:

ıslak mendille sildim fakat çok sert uygulamadım ama hasas bi ürün birde dandik marka açıkcası ekran kartına bir şey olmasın da 1000 TL lik monitör bir şey değil
monitörü ıslak mendille silmen ekran kartına zarar vermez hocam.Tabi kasayı açıp içini de ıslak mendille silmediysen :) bu sorunun ismi veyahut tam nedenini bilmiyorum ama kullandığım tv de 1-2 derken şuan 5 parmak kalınlığında bi görüntü yok.Sorduğum da ise sana söylediklerimi söylediler ve panel değişimi dışında çözüm olmayacağını söylediler.Benim bilgim bu kadar

taro4128

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tarık Yılmaz
monitörü ıslak mendille silmen ekran kartına zarar vermez hocam.Tabi kasayı açıp içini de ıslak mendille silmediysen :) bu sorunun ismi veyahut tam nedenini bilmiyorum ama kullandığım tv de 1-2 derken şuan 5 parmak kalınlığında bi görüntü yok.Sorduğum da ise sana söylediklerimi söylediler ve panel değişimi dışında çözüm olmayacağını söylediler.Benim bilgim bu kadar
:D monitörü ıslak mendille silmem zaten ekran kartına zarar vermez fakat ekran kartından mı yapar monitör den mi diye bunu öğrenmek için açıkcası yazdım eyvallah

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
İsmail Uyar
sabit yatay çizgiler mevcut monitörde renk renk yerlerde belli oluyor sade beyazda çok dikkatli bakınca belli oluyor
ekran kartıyla alakalı olacağını düşünmüyorum performans dan düşüş veya mavi ekran vs gibi sorunlar yaratamadı
fikirlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum
Alıntıyı görüntüle
Dostum galiba bu sorun montior ile alakalı kullanıcı hatasından dolayı değil garantisi varsa değişim yaparlar yada paranı alırsın ama

Top Bottom