Neler Yeni

yardım Windows nasıl kuracağım

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
İyi akşamlar yeni bir laptop aldım freedos
eski bir bilgisayarım yok şehir merkezindende çok uzakta oturuyorum windows nasıl kuracağım usb belleğe windows atmam gerekiyor ya onu yapamıyorum
Başka bir şekilde halledemem mi telefona usbyi bağlayıp dosyada bir şey yapmayacaaksam direk oraya atma gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
İyi akşamlar yeni bir laptop aldım freedos
eski bir bilgisayarım yok şehir merkezindende çok uzakta oturuyorum windows nasıl kuracağım usb belleğe windows atmam gerekiyor ya onu yapamıyorum
Başka bir şekilde halledemem mi telefona usbyi bağlayıp dosyada bir şey yapmayacaaksam direk oraya atma gibi
Hocam dosyada bir şey yapilmayacakta o is telefonla zor int cafeye flan git rica et

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
bazı uygulamalar ile yapılabiliyor birkaç ay önce bende yapmıştım ama çoğu premium üyelik istiyor ücretsiz bulabilirsen kullanabilirsin

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
senin için araştıracağım

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
konuyla alakası yok ama bende bi soru sormak istiyorum hocalar daha yarım saat önce pcye format attım windowsu kurarken gmail hesabı istedi girdim neyse gerekli bi kaç bişeyi yaptıktan sonra pcyi yeniden başlattım ve her açıp kapamamda veya yeniden başlatmamda girdiğim gmail şifresini istiyor pc yi o şekilde açıyor bunu nasıl kaldırırz

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
etchdroid uygulamasını bir denermisin temiz bir ıso dosyası ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha detay verir misin hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim deneyeceğim birazdan
apkmanager ücretistiyor denemiştim

Lady-Of-Ice

80+ Silver
konuyla alakası yok ama bende bi soru sormak istiyorum hocalar daha yarım saat önce pcye format attım windowsu kurarken gmail hesabı istedi girdim neyse gerekli bi kaç bişeyi yaptıktan sonra pcyi yeniden başlattım ve her açıp kapamamda veya yeniden başlatmamda girdiğim gmail şifresini istiyor pc yi o şekilde açıyor bunu nasıl kaldırırz
Ayarlar
Hesaplar
Bilgileriniz
Hesap Ayarları
Yerel hesap yapın.

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Ayarlar
Hesaplar
Bilgileriniz
Hesap Ayarları
Yerel hesap yapın.
eyv kral çok sağolasın valla
birde bios güncelmi onu nasıl öğreniriz galiba güncel diye düşünüyorum çünkü ram hızımı attırmak için girdiğimde attırılmış olarak gözüktü biosta ordan anlayabilirmiyiz çünkü format atmadan önceki ayarları yüklediyse diye düşündüm yalnışmıyım ?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Laptop veya masaüstü ise modelin sayfasına bakman lazım.
Çalıştır
msinfo32
Aranan kısmına bios yazarsın
Bios sürümü/tarihi ile karşılatırırsın.

Top Bottom