Neler Yeni

“YARDIM”Yeni sıfırladığım pc de Windows Defender BT sorunu veriyor Yardım

Orion_01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Hakan Okumuş
Hayırlı sabahlar dostlar dün akşamdan beri bu sorunu çözemiyorum (WİNDOWS DEFENDER DA SORUN) , Dün laptop u sıfırladım ve bu sorun karşıma çıktı ne yaptıysam çözemedim 8 saattir bu sorunla baş etmeye çalışıyorum, lütfen yardım edin.
Ekran görüntüsü 2024-09-04 071925.png

Son düzenleme:

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
snop02
Bass formatı.
Şirket pc mi?
Sürüm ne?

W10:
Son agustos güncelli iso,
Netfwowrk 3.5 istersen tik at
W11 istersen yine buradan 11 secerek indirebilirsin…

Uup indirme ve hafif modlama:

Kagusto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kağan Ustaoğlu
Windows Pro/Enterprise olduğu için. Girdiğin key veya aktivasyon yönteminde sıkıntı var ve/veya windows format iso dosyanda sıkıntı var. Win11 mi kullanıyosun 10 mu ?
Microsoft'a ait hiçbir şeyi kullanmamaya çalış mümkün mertebe. Sıfırlama, yedekleme, geri yükleme, windefender antivirüs, ipuçları aygıtları, hava durumu/haber aygıtları, windows search with bing, cortana/copilot vs. vs. Microsoft şu an dünyadaki 1 numaralı malware/spyware/bloatware üreten yazılım şirketi.

Son düzenleme:

Orion_01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Hakan Okumuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bass formatı.
Şirket pc mi?
Sürüm ne?

W10:
Son agustos güncelli iso,
Netfwowrk 3.5 istersen tik at
W11 istersen yine buradan 11 secerek indirebilirsin…

Uup indirme ve hafif modlama:
orjinal windows 11 home lisansı gitmez değilmi formatla " şahsi kişisel bilgisayarım" son sürüm 23h2 "
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows Pro/Enterprise olduğu için. Girdiğin key veya aktivasyon yönteminde sıkıntı var ve/veya windows format iso dosyanda sıkıntı var. Win11 mi kullanıyosun 10 mu ?
Microsoft'a ait hiçbir şeyi kullanmamaya çalış mümkün mertebe. Sıfırlama, yedekleme, geri yükleme, windefender antivirüs, ipuçları aygıtları, hava durumu/haber aygıtları, windows search with bing, cortana/copilot vs. vs. Microsoft şu an dünyadaki 1 numaralı malware/spyware/bloatware üreten yazılım şirketi.
windows 11 home

Top Bottom