Neler Yeni

Yardımınıza ihtiyacım var!

Hasan223

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
USB ile format attım her şey buraya kadar tamam. ama şuan bilgisayarda ses driver eksikliği var ben format atmadan önce çok iyi hatırlıyorum bilgisayarda realtek hd audio driver yüklüydü fakat şuan internet üzerinden yükleyemiyorum yüklemezsemde sürekli ses gidip geliyor farklı bir şeyler oluyor hatta ses driver dışında başka bir çok driver eksik gibi hissediyorum lütfen yardımcı olun. ekran kartım gt730 islemci intel 3740

baranthemosby

80+ Bronze
USB ile format attım her şey buraya kadar tamam. ama şuan bilgisayarda ses driver eksikliği var ben format atmadan önce çok iyi hatırlıyorum bilgisayarda realtek hd audio driver yüklüydü fakat şuan internet üzerinden yükleyemiyorum yüklemezsemde sürekli ses gidip geliyor farklı bir şeyler oluyor hatta ses driver dışında başka bir çok driver eksik gibi hissediyorum lütfen yardımcı olun. ekran kartım gt730 islemci intel 3740
Driver Booster programını indirip tekrar dene.

baranthemosby

80+ Bronze
windows 10 driverları kendi otomatik kuruyor zaten. kurmasa internete de bağlanamazsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

virüs yuvası .d
Hayır, virüs ile alakalı bir problem çıkmıyor. Güvenilir. İş görüyor.

Hasan223

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows 10 driverları kendi otomatik kuruyor zaten. kurmasa internete de bağlanamazsınız.
kuruyor da ben normal olarak usbsiz format attığımda evet dediğin gibi herşeyi kuruyordu ama usbli atınca birden böyle bi kasma var ses gidip geliyor mikrofon bozulmuş gibi windows sürümü düşük gibi

Emrullah9

80+
kuruyor da ben normal olarak usbsiz format attığımda evet dediğin gibi herşeyi kuruyordu ama usbli atınca birden böyle bi kasma var ses gidip geliyor mikrofon bozulmuş gibi windows sürümü düşük gibi
hocam usbli formatta da kuruyor. zaten dediğim gibi kurmasa internete de bağlanamazsınız. https://www.intel.com/content/www/u...cessor-6m-cache-up-to-3-60-ghz/downloads.html

ekran kartı driverını vesaire ayriyetten yükleyebilirsiniz.

Hasan223

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam usbli formatta da kuruyor. zaten dediğim gibi kurmasa internete de bağlanamazsınız. https://www.intel.com/content/www/u...cessor-6m-cache-up-to-3-60-ghz/downloads.html

ekran kartı driverını vesaire ayriyetten yükleyebilirsiniz.
hocam realtek hd audio kurduğumda şöyle hata veriyor
1677440834801.png

TİTAN.

80+ Platinum
hocam realtek hd audio kurduğumda şöyle hata veriyorAlıntıyı görüntüle

baranthemosby

80+ Bronze
Windows 10 Sürücü Driverları güncellemesine rağmen sorun yaşıyorsa ve tekrar format atmak istemiyorsa; Ya Driver indirme programları kuracak. Ya da Windows'un kendisini güncelleyecek. Eleştiriniz için teşekkürler.

Hasan223

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,104
İsim
Emre Zengin
Ekran kartı sürücünü yükledin dimi? Eğer yüklediysen Windows Update üstünden güncelleştirmeleri denetle ve isteğe bağlı sürücüleri de kur.

Top Bottom