Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 159 TL vergi civarına 398 TL'lik Projeksiyon Almak!

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Karaman
Aliexpress uygulamasına giriş yaptıktan sonra kes onu bölümünden ilk seferliğine link paylaşmadan ürün alabiliyorsunuz. 2. ürün için kolay ve zor seçenekli ürünler var. kolay ürüne tıkladığınızda %98 den başlatıyor. zor ürün bazen %50 bazen %93 ten başlatıyor. Ben zor ürün olan projeksiyon cihazını %76 da yakaladım. Bu üründe bana yardımcı olursanız sevinirim. sorularınız var ise de özelden ya da buradan sorabilirsiniz.

Projeksiyon Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

projeksiyon.jpg

Son düzenleme:

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Aliexpress uygulamasına giriş yaptıktan sonra kes onu bölümünden ilk seferliğine link paylaşmadan ürün alabiliyorsunuz. 2. ürün için kolay ve zor seçenekli ürünler var. kolay ürüne tıkladığınızda %98 den başlatıyor. zor ürün bazen %50 bazen %93 ten başlatıyor. Ben zor ürün olan projeksiyon cihazını %76 da yakaladım. Bu üründe bana yardımcı olursanız sevinirim. sorularınız var ise de özelden ya da buradan sorabilirsiniz.

Projeksiyon Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Alıntıyı görüntüle

Bana da yardım eder misin?

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8

Bana da yardım eder misin?
Az önce sen demiyor muydun aliexpress konu açmayın diye xd

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Mustifa

80+ Bronze

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Az önce sen demiyor muydun aliexpress konu açmayın diye xd
Yardım et inceleme yapayim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

La yarım saattir aynı yüzdede çok güzel yapmışsınız xd

Kerem gök

80+ Silver
bu aliexpres kampanyasında birden fazla ürün alabiliyor muyuz yoksa sadece bir tane mi?

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Yardım et inceleme yapayim.

La yarım saattir aynı yüzdede çok güzel yapmışsınız xd
İşim olmasa yapardım da telefon internetinden emülatör indiremem :S

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

%99 indirim mi!

Alıntıyı görüntüle

bu aliexpres kampanyasında birden fazla ürün alabiliyor muyuz yoksa sadece bir tane mi?
Alabilirsin

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat
Yardım edene yardım ederim

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

%99 indirim mi!

Oha hocam onun mümkünati yok eğer aileniz çin nüfusu değilse.

Top Bottom