Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer efe kulaç
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Bsanlara teşekkür ederim, basmayanlar da lütfen bassın , şimdiden teşekkürler

omeryg1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer güneş
Biz de şansımızı deneyelim linke tıklayan olur belki🥺🥺 (sondaki 3 arkadaşa tıkladım sanırım günlük sınır 3 daha fazla olmuyor)
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer efe kulaç
%99 indirim mi!

Teşekkürler basan arkadaşlara.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Hüseyin Atik
ARKADAŞLAR YARDIM EDİNDE BARİ BİR MOUSE ALAYIM :D DİĞERLERİ ZOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Karaman
PS/2 klavye kullanıyorum. Lütfen bu klavye de bana yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Hüseyin Atik
Dostlar bir el atar mısınız bir mouse alalım bari

furkoi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
Senin aldığın klavyeden kalmamış bir tane fare alacaktım gönderim ücreti 18 yazıyor uğraşmadım sağlık olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ahmet baltaci
Mesaj otomatik birleştirildi:

ventuss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
C
%99 indirim mi!

Yardım ederseniz sevinirim

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Hüseyin Atik
Beyler 98 oldu bir el atar mısınız ya?

DarkLord1

80+