Neler Yeni

Yaş 19 %3.5 yağ oranım var. Kilo almak için besin önerisi.

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
Evren avcı
Arkkadaşlar yaşım 19 sonuçlar bu şekilde ne tür besinler önerirsiniz. Diyetisyenler hep klasik besinler öneriyor sizlerden de öneri bekliyorum.
20240111_212647~2.jpg

yaman..k

80+ Bronze
Hocam diyetisyenlerin önerdiği besinlerden bir farkı yok ama temiz bulk için yulaf'ı su ile değil 1 bardak süt ile karıştır üzerine 1 elma ve 1 muz dil yulaf ı miden almıyosa pilav da yararlı olacaktır ben bu şekil beslenerek ideal kiloma geldim. Şuanda devam ediyorum. + olarak yaşına bakarak şuan ilk hedefin bulk yapmak olsun sağlıklı şeyler yemesen bile.

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
Evren avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam diyetisyenlerin önerdiği besinlerden bir farkı yok ama temiz bulk için yulaf'ı su ile değil 1 bardak süt ile karıştır üzerine 1 elma ve 1 muz dil yulaf ı miden almıyosa pilav da yararlı olacaktır ben bu şekil beslenerek ideal kiloma geldim. Şuanda devam ediyorum.
Yulaf önerisi için teşekkürler süte yaklaşık 2-3 kaşık eklemeyi düşünüyorum. Önceden daha fazla kullanıyordum ama artık az koyacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yine bir uzmana başvur değerler ilginç
Evet akşam inceledim de gerçekten bazı konular aşırı ilginç geldi araştırınca, yakın zamanda dahiliyeye gideceğim. Oradan randevu alabilirsem endokronoloje gitmeyi planlıyorum.

yaman..k

80+ Bronze
Yulaf önerisi için teşekkürler süte yaklaşık 2-3 kaşık eklemeyi düşünüyorum. Önceden daha fazla kullanıyordum ama artık az koyacağım.
Ben yinede uzmana danışmayı düşün derim.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Arkkadaşlar yaşım 19 sonuçlar bu şekilde ne tür besinler önerirsiniz. Diyetisyenler hep klasik besinler öneriyor sizlerden de öneri bekliyorum. Alıntıyı görüntüle
diyetisyenler genel olarak doğrudur ekstradan kalori shake yapalmı hemen sana
1 muz
yarım su bardağı yulaf
isteğe göre pekmez/çikolata
2 su bardağı süt
9-10 cicibebe ile güzel kilo alırsın 2 güne bir yada günde 1 kere yap birde spora başla olm 1.5 yağ oranı ne efsanelerde var sanıyordum ama 43 kilo da ölüceksin vücudunda organların dışında agırlık yok yallah spora

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Brenton Tarrant
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet akşam inceledim de gerçekten bazı konular aşırı ilginç geldi araştırınca, yakın zamanda dahiliyeye gideceğim. Oradan randevu alabilirsem endokronoloje gitmeyi planlıyorum.
2-3 kaşık az gibi sanki, gene bir uzmana başvurmanız çok daha iyi olacaktır.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
diyetisyenler genel olarak doğrudur ekstradan kalori shake yapalmı hemen sana
1 muz
yarım su bardağı yulaf
isteğe göre pekmez/çikolata
2 su bardağı süt
9-10 cicibebe ile güzel kilo alırsın 2 güne bir yada günde 1 kere yap birde spora başla olm 1.5 yağ oranı ne efsanelerde var sanıyordum ama 43 kilo da ölüceksin vücudunda organların dışında agırlık yok yallah spora
fatsecret adlı uygulamadan kalori hesabını çok rahat yapabilirsin aylardır spor için kullanırım mükemmel uygulama

duayen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Attila Timur
temiz besin olarak zeytin yağı ve fıstık ezmesini yersen gün içerisindeki kalori miktarını biraz arttırırsın

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
Evren avcı
fatsecret adlı uygulamadan kalori hesabını çok rahat yapabilirsin aylardır spor için kullanırım mükemmel uygulama
Yıllardır kullanırım çok güzel uygulama. genelde shake hazırlarken oradan değerlere bakarım.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Yıllardır kullanırım çok güzel uygulama. genelde shake hazırlarken oradan değerlere bakarım.
kanka bu vücut değerlerine nereden nasıl baktım anlatır mısın bende yapmak istiyorum da

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
selams
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,068