Neler Yeni

yaşadığım şey sadece uyku felcimi?

b3ysz44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
beyza
rüyamda bi arkadaşımla italyada olduğumu gördüm ve arkadaşım bana buraya gelen türklere bi cümle kurduklarını onlara burayı sevdirmek için bunu smylediklerini söyledi ve cümlede “bu yorumu…” diye başlıyor devamını hatırlamıyorum herneyse bir restoranttayız ve bi kadın bize bunu söylüyor cümle çok uzun bi cümle bende kadına gülümseyip geçiyorum daha sonrasında bitane adamda aynı şeyi söylüyor ve birden uyanıyorum uyandığımda kulağımda kesik kesik “bu yorumu” dediklerini duyuyorum ama sürekli tekrar ediyor ve asla durmuyor titriyorum ama sadece başım aşağı yukarı bi şekilde hareket ediyor sanki elektrik çarpıyomuş gibi yada öyle olduğunu sanıyorum bilmiyorum dışardan nasıl gözüktüğümümü bu genelde bana hep oluyor bazen birden kulağım çınlamaya başlıyor gözümün önüne sarmal şeyler geliyor uykudayken başım dönmeye başlıyor ve kalkmadan tekrar uyumayı denersem yine aynı şeyler yaşanıyor kalkıp bi su içmem veya yüzümü yıkamam gerekiyor buna uyku felci denirmi bilmiyorum ama artık uyumaya korkuyorum herhangi bi cisim veya birisini görmüyorum karabasan olduğunu düşünmüyorum ama ne olduğunuda bilmiyorum.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Karabasan olmuyor bu?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Karabasana benziyor. Uyurken dua veya sure okuyarak uyuyabilirsin.

b3ysz44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
beyza
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana da oluyor yarı baygın uyuyor gibiyim kalkmaya çalışıyorum kalkamıyorum titriyor gibi oluyorum
normalde başlarda öyle oluyodu sadece daha sonrasında kulağımda rüyalarımda söylenen şey tekrar edilince korkutucu olmaya basladı

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Muhammet Çağrı
o adam sen miydin bi daha söylemeyiz o zaman.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Semih Boran
rüyamda bi arkadaşımla italyada olduğumu gördüm ve arkadaşım bana buraya gelen türklere bi cümle kurduklarını onlara burayı sevdirmek için bunu smylediklerini söyledi ve cümlede “bu yorumu…” diye başlıyor devamını hatırlamıyorum herneyse bir restoranttayız ve bi kadın bize bunu söylüyor cümle çok uzun bi cümle bende kadına gülümseyip geçiyorum daha sonrasında bitane adamda aynı şeyi söylüyor ve birden uyanıyorum uyandığımda kulağımda kesik kesik “bu yorumu” dediklerini duyuyorum ama sürekli tekrar ediyor ve asla durmuyor titriyorum ama sadece başım aşağı yukarı bi şekilde hareket ediyor sanki elektrik çarpıyomuş gibi yada öyle olduğunu sanıyorum bilmiyorum dışardan nasıl gözüktüğümümü bu genelde bana hep oluyor bazen birden kulağım çınlamaya başlıyor gözümün önüne sarmal şeyler geliyor uykudayken başım dönmeye başlıyor ve kalkmadan tekrar uyumayı denersem yine aynı şeyler yaşanıyor kalkıp bi su içmem veya yüzümü yıkamam gerekiyor buna uyku felci denirmi bilmiyorum ama artık uyumaya korkuyorum herhangi bi cisim veya birisini görmüyorum karabasan olduğunu düşünmüyorum ama ne olduğunuda bilmiyorum.
Sol kulak mı çınlıyor? Yatmadan önce Kelime-i Şehadet getirip, Ardından İhlas, Felak ve Nas Surelerini okuyun 3'er kez. İhlas Suresine başlamadan evvel Euzü Besmele çekin. Diğer iki İhlas Suresini ve Felak ve Nas Surelerinin başında Besmele çekmeniz yeterli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,962
Üyeler
142,062
Son üye
Zaza162116
Top Bottom