Neler Yeni

Yatırım Hesabı hakkında sorularım var (ziraat-garanti)

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
Ziraat önermem yatırım hesabı için yatırma ve çekme limitleri yüksek. 1 seneye yakın garanti kullanıyorum sorunsuz tavsiye ederim. Arayüzü kolay ve kısıtlama yok.
Ziraat açabileceğin en kötü yatırım hesabı. Vakıfta tüm hisseler oluyor ve daha kolay anlaşılır. Alternatif iş bankası, yapı kredi var ama yapıkredi de bazen listelenmiyor bazı hisseler.
bunları okuyunca vakıfa veya garantiye yöneleceğim gibi duruyor , yorumlarınız için teşekkürler bu vakıfta ziraat gibi bir ön şart (10k) vs yok değil mi gün içinde hemen açılabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde başıma geldi arkadaşımda bu tarz bir problem yok ama bende var
Benim hesap açıktı sonra hesapta gitti işlem yapamadım

Kolay gelsin tek bankadan hesap açman yeterli
teşekkürler

Freix

80+ Bronze
teşekkürler , yarın bir şey olmazsa öğreneceğim
tüm bankaları gez
bunları okuyunca vakıfa veya garantiye yöneleceğim gibi duruyor , yorumlarınız için teşekkürler bu vakıfta ziraat gibi bir ön şart (10k) vs yok değil mi gün içinde hemen açılabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler
vakıftan arkadaş çok da memnun değil halka da bak istersen

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Ziraatten çok denedim ne hisse ne halka arz açılıyor oturumu sonlandırıp hata veriyor...

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
zeck
Yarın ziraat veya garanti bankasına gidip hesap açtıracağım ve ordan da yatırım hesabı açmayı düşünüyorum ama bazı sorularım var
1- ziraatten yatırım hesabı açmak için hesapta 10k olması lazımmış , 10k yı hallettikten sonra kaç saat veya kaç gün sonra bu hisse, halka arz ları satın alabilirim
2- garantiden hesap açarsam ve yatırım hesabı açarsam herhangi bir bekleme süresi var ı yoksa direkt alabilir miyim
3- bu bankalardan hesap açtıktan sonra kart alısam (isim soy isim yazmasına gerelk yok) kartı direkt o gün veriyolar mı elden yoksa illa eve kargoyla mı gelecek
.
Şimdiden teşekkürler
Hocam Garanti hesabımdan yatırım hesabı açtım bu işlemi akşam bu saatlerde yapmıştım sonra ki gün öğle olmadan açılmıştı hesabım. Kart almadan da işlem yapabilirsin mobil uygulamadan. Mesela benim yatırım hesabımın fiziksel kartı yok bende ama işlemlerimi yapabiliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,749
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss
Top Bottom