Neler Yeni

Yavru Kedi Arka Ayağıyla Koluma Çizik Attı Başka Bir Şey yapmama gerek var mı

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Arkadaşlar yavru kediyi tutayım derken kedi arkanpatisiyle sağ koluma minik bir çizik attı ardından 10 sn sonra bol su ve kolonyağ ile yıkadım bi 5 dk kadar kanaması durmadı. Kedi kuduz değil ondan eminim yavru hemde bizim bahçenin kedisi sizce yapmam gereken başka bir şey var mı

Nurest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren aksu
Yok kolanyağı dök oraya hiç bişe olmaz.
Alerjin yoksa tabi

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Selim
Arkadaşlar yavru kediyi tutayım derken kedi arkanpatisiyle sağ koluma minik bir çizik attı ardından 10 sn sonra bol su ve kolonyağ ile yıkadım bi 5 dk kadar kanaması durmadı. Kedi kuduz değil ondan eminim yavru hemde bizim bahçenin kedisi sizce yapmam gereken başka bir şey var mı
Arkadaşımın da başına gelmişti 7 tane kuduz iğnesi oldu içinde 2 tane tetenoz da var. Küçük hayvanlarda koldan vuruyorlar ama büyük hayvanlarda karın ve kalçadan vururlar.

Emrhan_

80+ Bronze
Yok hocam bende 2 3 dk kolonya tutmuştum bir sıkıntı olmamıştı

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşımın da başına gelmişti 7 tane kuduz iğnesi oldu içinde 2 tane tetenoz da var. Küçük hayvanlarda koldan vuruyorlar ama büyük hayvanlarda karın ve kalçadan vururlar.
bişi olmaz reis raad ol çok kedi besledim yavrudan özellikle hiçbirşey olmaz
Yok hocam bende 2 3 dk kolonya tutmuştum bir sıkıntı olmamıştı
Tamamdır arkadaşlar teşekkür ederim zaten aşı olmayacağım

godanan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Burak

Isırırlarsa eğer doğrudur, çizikçe problem yok

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Up up up up up up

godanan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Burak
Çizik atmıştı arkadaşa ama derinin altına kadar girmiş tırnaklar Gine de tedbirli olun hayvan severken 👍 o igleneleri görünce kedi sevmekten soğudum 😄

Hocam 2 kedim birbirine girdi 1 parmağımda 3 diş izi var parmak balon gibi oldu. Kuduz vuruldu.

Sokakta gördüğüm her kediye sapık gibi kovalar alır kucağıma mıncıklarım yediğim patinin haddi hesabı yok ama bir şey olmadı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,818
İsim
göksel yurtcan
bas kolonyayı geç hocam sıkıntı olmaz

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Selim
Hocam 2 kedim birbirine girdi 1 parmağımda 3 diş izi var parmak balon gibi oldu. Kuduz vuruldu.

Sokakta gördüğüm her kediye sapık gibi kovalar alır kucağıma mıncıklarım yediğim patinin haddi hesabı yok ama bir şey olmadı
Şans hocam 😄 ne zaman kime denk geleceği belli değil. Ben iğneden korktuğum için kan gurubumu bile yeni öğrendim 😄 7 tane iğne vurulmak benim için ölüm gibi olur herhalde o yüzden uzak duruyorum hayvanlardan 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne kadar doğru bilgi bilmiyorumda kediler patilerini vs. çok sık yaladıkları için çizikte de risk var deniyor
Evet doğru zaten ısırma olmadı derinden damara kadar tırnak girdi arkadaşa bu yüzden kuduz iğnesi oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,937
Üyeler
151,140
Son üye
tylerthecreator
Top Bottom