Neler Yeni

yayın esnasında bir yabancı gelip yardım etmek istediğini söyledi

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
beyler yeni yayın yapmaya başladım birisi geldi yabancı ingilizce bişeyler yazdı ulaştım discorddan bi amcası oldunu söylüyo adı buymuş kanalın

DooleyNotedGaming

bana ücretsiz reklam yapcakmış göya bana çok hard dolandırıcı gibi geldi ama yine de danışmak istedim size çetemi bunlar daha önce de yazanlar oldu ama onlar çok farklı şeyler söylüyolardı yok promosyon yok sen kazancan yarısını biz alcaz falan bu öyle şeyler söylemedi ama yine de kabul ettmedim sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan İbican
Senden bir şey isterse veya para haklama amacı ile %50 %50 gibi birşeyler teklif etmediği sürece bir deneyebilirsin. Attığı linklere fln tıklama gene de aman.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senden bir şey isterse veya para haklama amacı ile %50 %50 gibi birşeyler teklif etmediği sürece bir deneyebilirsin. Attığı linklere fln tıklama gene de aman.
Para aklama için inanılmaz yazan var hocam zaten hepsini engelliyorum biz sana kazandırcaz yarısını vercen diolar bi sii diom hepde gavurlar

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ahmet Salih Göksu
beyler yeni yayın yapmaya başladım birisi geldi yabancı ingilizce bişeyler yazdı ulaştım discorddan bi amcası oldunu söylüyo adı buymuş kanalın

DooleyNotedGaming

bana ücretsiz reklam yapcakmış göya bana çok hard dolandırıcı gibi geldi ama yine de danışmak istedim size çetemi bunlar daha önce de yazanlar oldu ama onlar çok farklı şeyler söylüyolardı yok promosyon yok sen kazancan yarısını biz alcaz falan bu öyle şeyler söylemedi ama yine de kabul ettmedim sizce?
bu eleman iyi la aboneyim ben buna

dostum sen yine de dikkatli ol

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
bu eleman iyi la aboneyim ben buna
yabancı eleman o twitchci dayının olduğunu idda etti bi discord hesabı attı hesap 2022 de açılmış dayı 9 sene önce yt ye video atmış bunlar yalancı umut tüccarı muhtemelen allahtan türküzde hemen inanıp mutlu olmuyoruz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,008
Üyeler
148,964
Son üye
r7narcos
Top Bottom