Neler Yeni

Twitch Yayınlara başlıyorum sizce kalitem nasıl?

oEnesQlf

80+ Silver
Rami 32 yaparsan iyi olur arada kasıyor gibi
Kamerayı degistirirsen iyi olur
Kulaklığıda değiştirirsen iyi olur
Onun dışında iyi yayın

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ha bu arada merak edenler için evet içinde minik bir hoparlör de mevcut o instadaki gibi inleme seslerini istersem açabiliyorum komik oluyor ehm. mkgldfşgmdfkladş
Complete olarak mı aldınız yoksa kendi klavyenize keycaps olarak mı aldınız? anlayamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linki varsa atar mısınız özelden?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Rami 32 yaparsan iyi olur arada kasıyor gibi
Kamerayı degistirirsen iyi olur
Kulaklığıda değiştirirsen iyi olur
Kulaklık olarak kablosuz ve hafif bir şey istiyorum mümkünse rgb si olmayan aklımda steel series in var fakat çok pahalı gibi.
Ek olarak kamera bütçem de 1.5 ile 2 arası ne önerirsin. ve ışıklandımra gerekir mi

Complete olarak mı aldınız yoksa kendi klavyenize keycaps olarak mı aldınız? anlayamadım.

Linki varsa atar mısınız özelden?
Keycapleri internetten aldım onun dışında klavyeyi tek tek sipariş etmiştim biraz da elektronik bilgim ile modladım

kırmızışarapp

80+ Silver
Kamera değiştirmek istiyorum bütçem 1500 TL ama geçekten 2 bin e güzel şu var der isen 2 zorlayabilirim. İşi ciddiye taşımak istiyorum çünkü
Amazon yurt dışından benzer ürünlere bakılabilir. Bunu arkadaşım almıştı. Görüntü kalitesi baya iyiydi.
https://amzn.eu/d/6ehB8Z0

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kulaklık olarak kablosuz ve hafif bir şey istiyorum mümkünse rgb si olmayan aklımda steel series in var fakat çok pahalı gibi.
Ek olarak kamera bütçem de 1.5 ile 2 arası ne önerirsin. ve ışıklandımra gerekir mi

Keycapleri internetten aldım onun dışında klavyeyi tek tek sipariş etmiştim biraz da elektronik bilgim ile modladım
Tamamdır hocam, keycapsı buldum. Biraz tuzlu ama yazın alırım artık.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Amazon yurt dışından benzer ürünlere bakılabilir. Bunu arkadaşım almıştı. Görüntü kalitesi baya iyiydi.
https://amzn.eu/d/6ehB8Z0
Bunu çok fazla öneren gördüm fakat yt de güzel görünmedi gözüme ne dersiniz?

Tamamdır hocam, keycapsı buldum. Biraz tuzlu ama yazın alırım artık.
Bazı tuşları misal sol shift veesaire biraz altını zımparalamanız lazım çok daha tok ve touraklı ses veriyor.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunu çok fazla öneren gördüm fakat yt de güzel görünmedi gözüme ne dersiniz?

Bazı tuşları misal sol shift veesaire biraz altını zımparalamanız lazım çok daha tok ve touraklı ses veriyor.
Fiyatına göre iyi bir ürün. Elgato falan var mı elinizde?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Fiyatına göre iyi bir ürün. El Gato falan var mı elinizde?
Elgato almayı düşünüyorum aslına bakarsanız fakat o kadar büyümediğim için çekiniyorum. Normalde kullandığım samsung A9+ Tabletim var tüm ev sistemi ışıklardan doğalgaza asistanlar kapı kilidi falan hepsi ona bağlı yapabilirsem ona bağlamayı düşünürüyorum streamdeck mantığında bir uygulama var ise.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Elgato almayı düşünüyorum aslına bakarsanız fakat o kadar büyümediğim için çekiniyorum. Normalde kullandığım samsung A9+ Tabletim var tüm ev sistemi ışıklardan doğalgaza asistanlar kapı kilidi falan hepsi ona bağlı yapabilirsem ona bağlamayı düşünürüyorum streamdeck mantığında bir uygulama var ise.
Yapabilirseniz güzel olur. Onun dışında DDR5 istemiyorsan Rami 32 gb yapmakta fayda var.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle

Her tuş özel renk olabiliyor ben mavi hastasıyım diye böyle. Aynısının hafleri gözüken versiyonu da var fakat ben klavyeyi ezbere bildiğim için böyle kullanıyorum + olarak enter tuşu daha kurumadı kurusun takıcam.
Klavye güzelmiş. Güle güle kullanın. Bir şey takıldı kafama. Klavye kutusunun içinden ekstra tuş mu çıkıyor? "+ olarak enter tuşu daha kurumadı kurusun takıcam" bu cümle karıştırdı kafamı.

Top Bottom