Neler Yeni

🔥İndirim Yayla Bakliyat Ürünlerinde Sepette %40 İndirim!

omerFi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk İHTİYAR
1kg yeşil mercimek 100 TL :)

AloneKinq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet Çakır
diğer satıcılarda indirimsiz hallerdi daha uygun... Fiyatları şişirip indirim gibi göstermişler !!!

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Selim
İndirim değil bindirim 👍

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Anonim Ankh
Forumda açılan teknoloji harici sıcak fırsatların çoğu gerçek indirim olmuyor zaten, normal marketlerde veya a101 gibi yerlerde aynı fiyata veya daha ucuza bile bulunabilir, hangi ürün olursa olsun anneme sorduğumda biz şu kadara alıyor diyor ve bakıyorum biz zaten daha ucuza alıyormuşuz ama konunun yorumlarında çok iyi fiyat, şu kadar tane çektim eyvallah gibi şeyler görüyorum, ben de gerçekten ucuz sanıyorum. Gerçi teknoloji alanında bile bazı sıcak fırsatlar konuları bile gerçek indirim olmayabiliyor, teknolojiyle alakasız konularda da gerçek indirim olmaması normal.

Son düzenleme:

AloneKinq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet Çakır
Forumda açılan teknoloji harici sıcak fırsatların çoğu gerçek indirim olmuyor zaten, normal marketlerde veya a101 gibi yerlerde aynı fiyata veya daha ucuza bile bulunabilir, hangi ürün olursa olsun anneme sorduğumda biz şu kadara alıyor diyor ve bakıyorum biz zaten daha ucuza alıyormuşuz ama konunun yorumlarında çok iyi fiyat, şu kadar tane çektim eyvallah gibi şeyler görüyorum, ben de gerçekten ucuz sanıyorum. Gerçi teknoloji alanında bile bazı sıcak fırsatlar konuları bile gerçek indirim olmayabiliyor, teknolojiyle alakasız konularda da gerçek indirim olmaması normal.
kesinlikle

Robius

80+ Bronze
Meksika soslu pilaki favorim ama fiyatı çok yükselmiş. En son geçen kara cumada paketi 7TL'ye gelmişti.

Top Bottom