Neler Yeni

yazacağım sisteme uygun ekran kartı nedir?

Exofs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer Sönmez
Selamlar, sistemimi yazıyorum uygun ekran kartını söyler misiniz
ryzen 5 pro 4650g
8x2 ram
500 m2 ssd
a520m-a pro anakart

Rymeka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Tarık Kızıl
rtx 2060 süper

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren C
İşlemci ve anakart uyumunu o kadar dert ediyorsan 1080p için belki gtx 1660 daha güzel giderdi derdim fakat şu zamanda düşündüğümüzde bu karın alınabilir bir tarafı yok rtx 2060 ile devam edin bencede

Exofs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer Sönmez
İşlemci ve anakart uyumunu o kadar dert ediyorsan 1080p için belki gtx 1660 daha güzel giderdi derdim fakat şu zamanda düşündüğümüzde bu karın alınabilir bir tarafı yok rtx 2060 ile devam edin bencede
rtx2060 darboğaz yapar mı bu sisteme? işlemci yeter gibi duruyor ama anakart hakkında şüphelerim var. bir de 2. el alınır mı
sıfırı biraz pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren C
Tam ben yazmıştım hocam sizde bakmışsınız dediğim gibi işlemciyi sıkıştırma açısından evet bu kart daha iyi fakat gtx serisi için geçmeye değer mi onu cevaplamak gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok büyük oranda yapmayacağı için bir şey farkedeceğini sanmıyorum fakat evet işlemcin arkada kalmış olacak

Exofs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer Sönmez
Tam ben yazmıştım hocam sizde bakmışsınız dediğim gibi işlemciyi sıkıştırma açısından evet bu kart daha iyi fakat gtx serisi için geçmeye değer mi onu cevaplamak gerek

Çok büyük oranda yapmayacağı için bir şey farkedeceğini sanmıyorum fakat evet işlemcin arkada kalmış olacak
işlemciyi satmakla uğraşıp tekrardan 2. el işlemci ve ekran kartı bulmakla uğraşmak istemiyorum, şuanki sisteme direkt ekran kartı takıp geçmek istiyorum ne dersiniz

işlemcim 2.el piyasasında ne kadara gider sizce? yüklenmedim hiç normal piyasadaki riot oyunlarını ara sıra oynadım harici az açıp kapattım pcyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren C
Hocam inanın 1660 gtx yani şimdi işim rahat oturdum güzel demek fakat rtx 2060 hem ilerisi için bi yatırım hemde eğerki kullanacaksanız rtx yazılımları var demek karar sizin

Top Bottom