Neler Yeni

Yd telefon için iki sim kartı mı gerekli

İzmir 35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mahmut
İlgilendiği Kategoriler
Otomobil telefon önerileri
Merhaba yd telefon için kayıt ettirmeden 4+4 kullanılıyorya bunun için iki sim kartı mı gerekiyor mesela tek sim kartı 4 ay ilk sim slotu sonraki 4 ay e sim yapsak oluyormu cevap verirseniz çok sevinirim ihtiyacım var

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,071
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba yd telefon için kayıt ettirmeden 4+4 kullanılıyorya bunun için iki sim kartı mı gerekiyor mesela tek sim kartı 4 ay ilk sim slotu sonraki 4 ay e sim yapsak oluyormu cevap verirseniz çok sevinirim ihtiyacım var
tek sim kartı 6 ay bir yerde 6 ay bir yerde kullanabilirsiniz (yeni yasa eğer geçerliyse şuanda)

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,071
İsim
Emre
Discord
necromancerr

İzmir 35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mahmut
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu yasanın çıkarılacağına inanmıyorum valla artık herkes cimri kimse yd için 1 sene kullanma hakkı vermez bence olursa daha iyi olur ama olmaz bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki 4 ay +4 ay nasıl oluyor yani 4 ay ilk sim slotunda sonraki 4 ay e sim ile mi bide e sim nasıl kullanılır

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,071
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam bu yasanın çıkarılacağına inanmıyorum valla artık herkes cimri kimse yd için 1 sene kullanma hakkı vermez bence olursa daha iyi olur ama olmaz bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki 4 ay +4 ay nasıl oluyor yani 4 ay ilk sim slotunda sonraki 4 ay e sim ile mi bide e sim nasıl kullanılır
evet öyle yapabilrsiniz kullandığınız operatöre gidip e sim olayını konuşmanız daha mantıklı olur kendim telefon sektöründe olmadığımdan etraftan duyduklarımla, araştırdıklarımla ancak yardımcı olmaya çalışıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
şöyle mesela telefonu aldın sim 1 de 4 ay kullandın sonra aynı sim kartını sim 2 ye takıp 4 ay daha kullanıyorsun

İzmir 35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mahmut
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim sağ olun çok yardımcı oldunuz teşekkür ediyorum çok sağ olun

Top Bottom