Neler Yeni

Yeni açılan Youtube Short's kanalı tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Timuçin
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gün önce ilk defa Youtube Short's kanalı açtım Tarih içerikli konulardan edit yapıyorum planlı bir şekilde video yüklüyorum fakat izlenmelerim çok az abone sayımda çok düşük sizden kanalı inceleyip görüş,öneri ve fikir sunmanızı istiyorum ayrıca abone olursanız çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
O cringe tik-tok'çular gibi video yapma sana yeter :)
Yeni kanal hayırlı olsun!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Timuçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim hocam dediğim gibi Tarih ile ilgili içerikler bakıp fikir söyleyebilirsiniz.

erayisteya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gün önce ilk defa Youtube Short's kanalı açtım Tarih içerikli konulardan edit yapıyorum planlı bir şekilde video yüklüyorum fakat izlenmelerim çok az abone sayımda çok düşük sizden kanalı inceleyip görüş,öneri ve fikir sunmanızı istiyorum ayrıca abone olursanız çok sevinirim.

Hocam geçmişte olan büyük savaşların nasıl olduğunu anlatan(hangi stratejiler kullanıldı ne zorluklar çekildi)videolar yapabilirsin.

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Batu

Eş dost tanıdık herkese atıp beğenmelerini mümkünse yorum atmalarını iste attığın hashtaglar vs. Önemli planlı düzenli şekilde izlenmelerin en yüksek olduğu saatlerde atman önemli önemli bir çok husus var zamanında bende denemiştim chat gpt ile 2 hafta dayanabildim izlenmemeye istikrar ise en önemlisi 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Timuçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan uzun videodan ziyade short's video ağırlıklı düşünüyorum bakalım ben ne kadar istikrar sağlayabileceğim abone olmaması ve izlenme olmaması gerçekden moral bırakmıyor bu arada karşılıklı abone olabiliriz arkadaşlar.

Top Bottom