Neler Yeni

Yeni aldığım Glorious Model O Wireless'ın tuşunda sorun var sanırım.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
merhaba bugün gelen model 0 wireless mousemde sağ tıkın üstündeyken hafif bi tıkırdama , böyle sanki takılı kalma gibi bi his var sizce bu sorun mu her mousede varmı acaba? 50 tllik mousemde böyle sorun yoktu da size de soraım dedim.
İZLEYİP CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Son düzenleme:

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
edm321
Bişey görünmüyor rahatsız oluyorsanız garantiyi arayıp bir danışım derim. Normal bir şekilde basıyor ise sorun yok.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bişey görünmüyor rahatsız oluyorsanız garantiyi arayıp bir danışım derim. Normal bir şekilde basıyor ise sorun yok.
BİRİNDE DAHA VARMIS BU OLAY MODEL D OLAN BİRİNDE, SANIRIM TÜM MOUSELERDE VAR , şey gibi hocam blue switch klavyelerde basınca bi his olur ya takılma gibi öyle , ilerleyen zamanlarda bu sorun artarsa garantiye yollayabilirim değilmi? zaman var sanırım.

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
edm321
BİRİNDE DAHA VARMIS BU OLAY MODEL D OLAN BİRİNDE, SANIRIM TÜM MOUSELERDE VAR , şey gibi hocam blue switch klavyelerde basınca bi his olur ya takılma gibi öyle , ilerleyen zamanlarda bu sorun artarsa garantiye yollayabilirim değilmi? zaman var sanırım.
2 yıl garantisi var rahatsız olursanız şimdi bile iletişime geçip yollayabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
2 yıl garantisi var rahatsız olursanız şimdi bile iletişime geçip yollayabilirsiniz. Geçmiş olsun.
sağolun, büyük ihtimal mousenin kendi özelliğidir diye düşümnüyorum birinde daha varmıs . iyi aksamlar

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın, içim rahat etmeyecek , iade edip tekrar almak istiyorum ve bu sağ tık olayının bir kusur olup olmadıgınıda tam bilmiyorum sizce keyfi durumdan iade seçeneğini mi kullanayım yoksa kusurlu ürün diyip değişim mi istesem?

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
edm321
tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın, içim rahat etmeyecek , iade edip tekrar almak istiyorum ve bu sağ tık olayının bir kusur olup olmadıgınıda tam bilmiyorum sizce keyfi durumdan iade seçeneğini mi kullanayım yoksa kusurlu ürün diyip değişim mi istesem?
O konuları ben bilemem mouseyi beğendiyseniz değişim hakkınızı kullanabilirsiniz detaylı bilgiyi garantiden alırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,475
Üyeler
149,737
Son üye
hayatyeterikadaraci
Top Bottom