Neler Yeni

Yeni aldığım laptop kendi kendine kapanıyor

STC1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Enes
Daha 1 hafta olmadı bu laptopu alalı. Acer Nitro 16 AN16-41. Laptop bazen kendi kendini yeniden başlatıyor ya da kapatıyor. Kapatınca da çok kez güç tuşuna basmamız gerekiyor açılması için. Bazen uzun süre tepki vermediği de oluyor. Laptopun kapağını indirince uyku moduna almıyor direkt kapatıyor kendini. Ayarlarda kapağı kapatınca uyku moduna al ayarı varken yapıyor bunu. Laptopta herhangi bir problem yok. Oyun oynuyorum, dizi izliyorum, resim çiziyorum ve gündelik işlerimi hallediyorum. Ama işte başından kalktığım anda bunu yapıyor ve açmakta güçlük çekiyorum. Sizce neden böyle yapıyor? Laptop yeni olduğu için biraz gerginim. Uzun süredir de laptop kullanmıyorum.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
Sıcaklıkları gözlemleyin.Aşırı ısınması kapanmasına yol açar.Sorun devam ederse garanti bitmeden servise başvurun.

STC1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklıkları gözlemleyin.Aşırı ısınması kapanmasına yol açar.Sorun devam ederse garanti bitmeden servise başvurun.
Laptop çoğunlukla boşta iken yaşanıyor bu bahsettiğim durum. Az önce de dizi izliyordum ısısı 45 idi, şimdi bu yazıyı yazmaya başlayınca ısı 73'e çıktı. Devamlı fan açıp kapatıyor. Sıcaklık çok dengesiz bir şekilde artıyor ve yükseliyor.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
Laptop çoğunlukla boşta iken yaşanıyor bu bahsettiğim durum. Az önce de dizi izliyordum ısısı 45 idi, şimdi bu yazıyı yazmaya başlayınca ısı 73'e çıktı. Devamlı fan açıp kapatıyor. Sıcaklık çok dengesiz bir şekilde artıyor ve yükseliyor.
Laptop boşta iken kapanması normal bir durum değil ama servisde adam akıllı test etmiyorlar.Test programı kuruyorlar.Test programı ok sonucu verirse büyük ihtimal öyle verir sorun yok deyip geri gönderiyorlar.Siz bir kanıt almanız lazım laptopun boşta kendiğinden kapandığı için.Bir log dosyası olur video olur kanıt alın.Benzer sorunu bu adam yaşamış ve sorunu çözmüş sizde kanıt alın.

• Beğen
Reaksiyonlar: STC1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom