Neler Yeni

Yeni aldığım modemle internete erişemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Ayyıldız
Öncelikle merhabalar herkese bugün sipariş ettiğim TP-Link TL-WR940N modemim elime ulaştı ve hemen kurulumunu yapıp kullanmayı denedim fakat kurulumu onlarca kez denememe rağmen hiçbir şekilde internete giremiyorum static ip / dnamic ip / PPPeO dan türknetin verdiği kullanıcı adı şifreylede erişimi denedim fakat hiçbir şekilde yapamadım bu işten anlayan birileri varsa yardımcı olursa çok sevinirim daha önceden modem kurma deneyimim olmasına rağmen tökezledim bu sefer yardımlarınızı bekliyorum

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,092
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
Geçmiş olsun öncelikle. Aynı modeli kullanıyorum 1 yıldır çekmediğim kalmadı dostum. Hemen iade et derim. Bu l*net modem yüzünden az çıldırmadım. Her şeyi elle kurman gerekiyor maalesef. Tek seçenek ana modemden kablo çekerek kullanmak. Bu şekilde tadından yenmez. Diğer türlü ÇÖP...

Tolgax güneş

80+ Bronze
Öncelikle merhabalar herkese bugün sipariş ettiğim TP-Link TL-WR940N modemim elime ulaştı ve hemen kurulumunu yapıp kullanmayı denedim fakat kurulumu onlarca kez denememe rağmen hiçbir şekilde internete giremiyorum static ip / dnamic ip / PPPeO dan türknetin verdiği kullanıcı adı şifreylede erişimi denedim fakat hiçbir şekilde yapamadım bu işten anlayan birileri varsa yardımcı olursa çok sevinirim daha önceden modem kurma deneyimim olmasına rağmen tökezledim bu sefer yardımlarınızı bekliyorum
sağlayıcınızla görüşün
Mesaj otomatik birleştirildi:

reset attılar bana düzeldi.

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,092
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Ayyıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağlayıcınızla görüşün

reset attılar bana düzeldi.
Sağlayıcımla yeni görüştüm beni zorunlu olarak eski modem kullanmaya itmek istiyorlar wifi bozuk diyorum türk telekoma sorununuzu iletiriz gelir incelerler modemi diyorlar anlamadım ya acaba ethernet farkından felanmı olmuyor ethernet kablosuna baktığımda birsürü kablo geliyor fakat yeni modemin girişinde sadece 4 kablo mevcut

Ekler

• b3bff27b-e766-4198-b1f9-1be96ffadf1e.jpg
    b3bff27b-e766-4198-b1f9-1be96ffadf1e.jpg
    153 KB · Hit: 30

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,092
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
burda komik bir durum yok dalga geçmen saçma başıma geldi nasıl çözüldüğünü söyledim.
Biraz mantık kursana? Adam router satın aldı herhangi bir sağlayıcı yok ortada. Modem değil router. Tekrar ediyorum ki anlayasın.

Tolgax güneş

80+ Bronze
Biraz mantık kursana? Adam router satın aldı herhangi bir sağlayıcı yok ortada. Modem değil router. Tekrar ediyorum ki anlayasın.
sağlayıcı yok ortada derken ? başıma gelen olayı nasıl çözüldüğünü söyledim ayrıca modem diyor router değil adam modem yazmış.

Sağlayıcımla yeni görüştüm beni zorunlu olarak eski modem kullanmaya itmek istiyorlar wifi bozuk diyorum türk telekoma sorununuzu iletiriz gelir incelerler modemi diyorlar anlamadım ya acaba ethernet farkından felanmı olmuyor ethernet kablosuna baktığımda birsürü kablo geliyor fakat yeni modemin girişinde sadece 4 kablo mevcut
siz modemi iade edin başka güzel bir modem alın onla deneyin aynı sorun olursa kabloda sorun vardır. keenetic kullanmaktayım öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Ayyıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka uzatmasanmı benim sorunuma odaklansak :( sağlayıcısının olayı nasıl çözdüğü açık aslında bazen kullanıcı adı şifre girmek gerekiyor kullandığı sağlayıcının kurarken son kullanıcı anlamaya biliyor

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,092
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
sağlayıcı yok ortada derken ? başıma gelen olayı nasıl çözüldüğünü söyledim ayrıca modem diyor router değil adam modem yazmış.

siz modemi iade edin başka güzel bir modem alın onla deneyin aynı sorun olursa kabloda sorun vardır. keenetic kullanmaktayım öneririm.
Biliyorum problem orada zaten. Aldığı alet router başlık modem. Kafa karışıklıkları olabilir kusura bakma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,270
Üyeler
157,053
Son üye
uygcfrhg6587
Top Bottom